Brasiilia keratiini ravi ja sirgestamine juuksed

Kuulutuse number: 1274612

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Brasiilia keratiini ravi ja sirgestamine juuksed - Pole olemas

 • Hind: 1.00 €
 • Kogus: 1 tk.
 • Saab tingida:

 • Maksmine: Sularahas, ülekandega
 • Lisatud:
 • Asukoht: Tallinn

Kasutaja info

(0)

 • Kasutaja ei ole tuvastatud
 • Kommentaare kasutajale ei ole
 • Kasutaja kontaktandmete vaatamiseks pead olema sisselogitud.

Kirjeldus

Brazilian Keratin Treatment ehk Keratiin hooldus


See on revolutsiooniline protseduur, mis parandab kahjustatud juuksed, muutes need pehmeks, läikivaks, kergesti käsitletavaksja mittekahuseks kuni neljaks kuuks. Asendab keemilist sirgendamist - juukseid tervendaval moel saate siledad ja kahuvabad juuksed.

Keratiinihooldus on:

Kiire. Koolitatud juuksuril võtab hoolduse läbiviimine orienteeruvalt kaks tundi.

Taskukohane. See tagab siidised sirged juuksed mõistliku hinnaga, mistõttu hooldus on kättesaadav kõigile kes on tüdinenud pidevast juuste sättimisest.

Universaalne. Hooldust võib kasutada ka värvitud või blondeeritud juuste puhul. Seda võib kasutada ükskõik milliste juuste puhul. Olgu need siis kuivad, käharad, liigselt töödeldud, värvitud, omased vaid mõnele rassile või isegi töötlemata juuksed.

Looduslik. Protseduuris EI kasutata tugevaid kemikaale juuste soomuste avamiseks ja sulgemiseks juuksekarva sirgendadamise eesmärgil, samal ajal karvatüviku sidemeid lõhkudes. Keratiin on looduslik aine, millest teie juuksed koosnevad umbes 88% ulatuses.

Tervislik. Keratiin tungib juuksekarva sisse, parandades sisemised kahjustused ja katab juuksekarva pealtpoolt, kaitstes seda edasiste vigastuste, kulumise ja keskkonnamõjudeeest. Tulemuseks on pehmed, läikivad, sirged juuksed.

Lihtne. ÄRGE tehke juukseid märjaks, ärge peske neid ega kasutage juukseklambreid või –nõelu (või üldse midagi) oma juustes NELJA päeva jooksul. Pärast nelja päeva möödumist kasutage ainult selliseid šampoone ja palsameid, mis ei sisalda naatriumkloriidi ja sulfiide, mis kulutavad keratiini teie juustest. Meie spetsiaalne šampoonide ja palsamite tootesari on parimaks valikuks kõige pikaajalisemate tulemuste säilitamiseks.

Lihtsalt imeline. Tulemused räägivad enda eest. Nagu üks meie klient ütles: „Ma olen nii õnnelik, et ei vaja enam psühhoteraapiat!“ Kõlbab kasutamiseks kõigile, kellel on juuksed.

Keratiin on teatavat tüüpi valk, mis sisaldab suures koguses aminohape tsüstiini. See eriline aminohape muudab juuksed äärmiselt sitkeks ja elastseks. Teadlased räägivad keratiinist kui biopolümeerist selle ainulaadse ehituse ja huvipakkuvate omaduste tõttu. Biopolümeere leidub looduses kõikjal ning need annavad vormi ja sisu kõigile looduslikult esinevaile ainetele: kõigele alates puulehtedest kuni kilpkonna kilbi ja hanesulgedeni välja. Keratiin on klassikaline näide väävlisisaldusega ristsidemetega biopolümeerist. See on peamine valk, millest koosnevad meie juuksed ja küüned.

Kasulikud keratiiniekstraktid on pikka aega olnud nõutavad kui kallihinnalised kosmeetilised koostisained. Kuni viimase ajani oli peaaegu võimatu leida kõrgekvaliteedilisi keratiiniekstrakte kommertskasutuseks. Me kasutame patenteeritud tehnoloogiat nimega Keratec®, et hoolikalt eraldada villast keratiinisisaldusega väävel, säilitades samal aja selle eriomadused. Seda on ääretult raske tõhusalt teha. Vill saadakse igal kevadel kui Uus-Meremaal pügatakse lambaid. Pügamine ei kahjusta lambaid kuidagi – pigem on neile kergenduseks enne suvekuumust oma raskest talvekasukast lahti saada. Kasutame ainult puhast ja loomulikku villa otse Uus-Meremaa lambafarmidest. Uus-Meremaa lambavilla loetakse üheks maailma parimaks ja lambad on nii hullu lehma tõve kui ka muude potentsiaalselt ohtlike haiguste vabad.

Kuidas see toimib?

Mis puutub keratiini, siis selle poolt juustele pakutava struktuurse toe võtmeks on sitkus. Keratiini vastupidavus ja juuste kaitsmise tugevus on saladuseks, mis parandab juuste seisu nii sisemiselt kui ka välimiselt. Meie ainulaadne biopolümeer-koostisaine kujutab endast praktiliselt juukseid vedeliku kujul, mis sulandub õrnalt peas kasvavatesse juustesse, aidates taastada aja jooksul kaotatut ning keemiliste ja keskkonnamõjude tõttu toimunud kulumist.

Mis on selle koostisaine ainulaadseks eeliseks? Keratiinbiopolümeeri molekulide väike suurus laseb neil tungida läbi juukse soomuskihi ja juuksekarva keskmesse, aidates parandada juuste kvaliteeti seespidiselt. Keratiin täidab soomuskihi ja juuksekarva tuuma vahelised tühimikud ning lukustub juuksekarvade sisemusse juuste triikimisraua tugeva kuumuse mõjul. Nagu te varsti teada saate, toimib keratiinbiopolümeer koosmõjus teiste tootes sisalduvate koostisainetega aidates eemaldada kahusust ning lisada tugevust ja elastsust.Korduma kippuvad küsimused:

Kas käesolev hooldus on keemiline sirgendamine?

Ei, keemilised sirgendajad pehmendavad juuksekarva ja panevad selle paisuma, mis võib seda vigastada. Käesoleva hoolduse puhul juuksekarva struktuuri ei muudeta.

Kas keratiinihooldust tohib teostada pärast juuste värvimist?

Jah, seda hooldust peabki teostama PÄRAST juuste värvimist.

Kas ma tohin juukseid värvida pärast keratiinihoolduse teostamist?

Jah, tohib küll. Aga te peate ootama, kuni keratiinihooldusest on möödunud vähemalt 2 kuni 3 nädalat.

Kas ma tohin teha keratiinihooldust juustele, mida on eelnevalt sirgendatud või keemiliselt töödeldud ja/või blondeeritud (triibutatud, salgutatud)?

Jah, keratiininhooldust võib teha sirgendatud või keemiliselt töödeldud juustele, tingimusel, et peanahk ja juuksed on salongiprotseduuride jaoks piisavalt terved.

Kas ma tohin teha keratiinihoodust teha juustele, mis on keemiliselt töötlemata?

Jah, aga tulemused ei kesta sama kaua kui keratiinihooldusel, mida tehakse eelnevalt värvitud või keemiliselt töödeldud juustele.

Kas tohib teha keratiinihooldust teismelistele?

Jah tohib küll, mingeid vanuselisi piiranguid ei ole, kuid soovitame siiski võtta vanemalt nõusolek protseduuri läbiviimiseks.

Millal peale keratiinihooldust tohib oma juukseid pesta?

Pesta tohib pärast kolme-nelja päeva möödumist, mis on kinnitusperiood.

Kas tohib kanda hobusesaba või juuksed üples panna?

Ei, keratiinihooldusele järgneva 3-4 päeva jooksul ei tohi juukseid üles panna ega kasutada mingeid juuksekumme ega klambreid.

Mida peaks tegema juhul kui juuksed saavad märjaks keratiinihooldusele järgneva kolme- kuni neljapäevase kinnitusperioodi jooksul?

Märjaks või niiskeks saanud koht tuleb viivitamatult fööniga kuivatada ja/või kasutada juuksetriikijat juuste taassilumiseks.

Kas pärast keratiinihooldust võib minna basseini või ookeani ujuma?

Ei, juuksed peavad püsima kuivad kogu keratiinihooldusele järgneva kolme- kuni neljapäevase kinnitusperioodi jooksul. Ka pärast kinnitusperioodi lõppu võib ujumine avaldada mõju keratiinihoolduse tulemuse kestvusele. Soolase vee ja koolriveega basseinide negatiivse mõju vähendamiseks tuleks juuksed peale ujumist viivitamatult puhta ömageda veega puhtaks uhtuda.

Kaua kestavad keratiinihoolduse tulemused?

Enamike juuksetüüpide puhul on keratiinihoolduse tulemuste kestvuajaks kuni neli kuud ja kaks kuud, kui hooldust tehti töötölemata juustele.

Milliseid šampoone tuleks kasutada pärast keratiinihooldust?

Kõige parem oleks kasutada keratiinbiopolümeeri sisaldavaid šampoone, kuna nende spetsiaalne koostis on mõeldud juuste hoolduseks pärast taolist hooldusprotseduuri ning neis ei sisaldu naatriumkloriidi ega sulfaate.

Millal ma pean keratiinihooldust kordama?

Iga nelja kuu tagant või vastavalt vajadusele.

Kas ma tohiksin keratiinihooldust teha kord kuus?

Jah, tohib küll. Aga enamasti ei ole see vajalik, välja arvatud vaid äärmiselt problemaatiliste juuste puhul.

Kas ma peaksin oma juukseid enne keratiinihooldust lõikama?

Ei, parim aeg lõikuseks või ületöödeldud juukseotste piiramiseks on pärast keratiinihooldust.

Kas ma tohin kasutada juukselakki, geeli, vahtu või muid soenguvahendeid järgneva kolme- kuni neljapäevase kinnitusperioodi jooksul?

Ei selle keratiinihooldusele järgneva kolme- kuni neljapäevase kinnitusperioodi jooksul ei tohi juustesse kanda mitte mingisuguseid soenguvahendeid.VAJALIKE JA KEELATUD TEGEVUSTE LOETELU KLIENDILE

VAJALIKUD TEGEVUSED (ESIMESE KOLME VÕI NELJA PÄEVA JOOKSUL PÄRAST HOOLDUST)

(šokolaadihoolduse puhul kolm päeva,originaali puhul neli päeva)

Juukseid TULEB kanda lahtiselt.

TULEB kasutada fööni, kui juuksed saavad niiskust selle kolme- või neljapäevase kinnitusperioodi jooksul pärast keratiinihooldust.

TULEB kasutada juuksetriikijat, et vajadusel juukseid kohati uuesti sirgendada.

TULEB kasutada siidisalli või gripasid (spetsiaalne toode, mida saad kaasa osta), et säilitada juuste sirgena püsimine selle kolme- või neljapäevase kinnitusperioodi jooksul pärast keratiinihooldust.

KEELATUD TEGEVUSED (ESIMESE KOLME VÕI NELJA PÄEVA JOOKSUL PÄRAST HOOLDUST)

(šokolaadihoolduse puhul kolm päeva,originaali puhul neli päeva)

ÄRGE peske juukseid kolme või nelja päeva jooksul, et hoooldus saaks rahulikult lõpule jõuda.

ÄRGE siduge juukseid hobusesabasse või patsi.Mõlema puhul võivad juustesse tekkida soovimatud sakid,lained,lokid.

ÄRGE kasutage juukseklambreid, juuksekumme või juuksenõelu, kuna need kõik võivad halvasti mõjuda juukse sirgusele.

ÄRGE higistage tugevalt.Vältige trenni tegemist ja/või ujumist selle kolme- või neljapäevase kinnitusperioodi jooksul pärast keratiinihooldust.

ÄRGE lükake juukseid kõrva taha ega kasutage prille nende tahapoole lükkamiseks.

VAJALIKUD TEGEVUSED (PÄRAST KOLMANDAT VÕI NELJANDAT PÄEVA)

TULEB kasutada shampoone ja palsameid, milles ei sisaldu naatriumkloriidi ja sulfaate.Eelistatud oleksid Marcia Teixera shampoonid ja palsamid, mis on spetsiaalse koostisega hoolduse kestuse pikendamiseks.

Teha soeng vastavalt oma eelistusele.

Nautida oma kauneid, siledaid, läikivaid ja kahuvabasid, terveid juukseid.

Hinnad..
JUUSTE SIRGENDAMINE KERATIINIHOOLDUSE ABIL
(lühikesed juuksed) -50 EUR ( tavahind 190 EUR)


JUUSTE SIRGENDAMINE KERATIINIHOOLDUSE ABIL
(poolpikad juuksed) - 65 eur ( tavahind 230 EUR)

JUUSTE SIRGENDAMINE KERATIINIHOOLDUSE ABIL
(pikad, paksud juuksed) -75 eur ( tavahind 290 EUR)

info ja aja broneerimine
Tallinn
Tel: 58-160-878,
e-mail:
banzai-65@ya.ru

Fotod

Brasiilia keratiini ravi ja sirgestamine juuksed

 • Brasiilia keratiini ravi ja sirgestamine juuksed (#1/0)
 • Brasiilia keratiini ravi ja sirgestamine juuksed (#2/0)
 • Brasiilia keratiini ravi ja sirgestamine juuksed (#3/0)

Lisaks

 • Lisa kuulutus valitute hulka
 • Kood teie leheküljele või blogile
 • Kuulutuse viide

Teata rikkumisest
Kui kuulutus sisaldab ebakorrektset või valet informatsiooni, siis teata rikkumisest.