Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

Raamatupidamisteenus 2013.aastaks soodushinnaga

Kuulutuse number: 2003225

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Raamatupidamisteenus 2013.aastaks soodushinnaga

Hind
24 €
Lisatud
26.11.2012 13:27
Asukoht
Tallinn, kesklinn/Pärnu

Kasutaja info

Kasutaja on tuvastatud

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Oled hädas usaldusväärse raamatupidaja leidmisel? Pakume paindlikku ja professionaaset teenust vastavalt ettevõtte vajadustele. Pakume nii täisteenust (koostame arved, saadame jne.), online-raamatupidamist (klient sisestab nt. ostu või müügiandmed ise programmi) kui ka vajadusel tuleme kokkulepitud ajaks kohapeale.

Ideas & Solutions OÜ on 2004. aastal asutatud finantsnõustamis- ja raamatupidamisteenust osutav ettevõtte. Omame praktilist kogemust ka finantsjuhtimise, auditeerimise ja sisekontrolli süsteemide ülesehitamise valdkonnas. Rohkem infot meie kohta leiad siit http://www.ideassolutions.ee/meist.

Kliendibaasi laiendamise eesmärgil pakume 2013. aastal oma uutele klientidele raamatupidamisteenust hinnaga 20 eurot / tund (+ käibemaks), mis hõlmab kõiki teenuse osutamisega seotud tegevusi ja konsultatsioone. Dokumentidele tuleme ise järgi Tallinna piires. Alustavale ettevõttele pakume raamatupidamistarkvara seadistus ja andmebaasi loomine TASUTA.

Koostöös surfikoolitusi ja spordivõistluste korraldava MTÜ Pärnu Surfikooliga KINGIME uutele klientidele elamusterohke aerusurfi (Stand Up Paddle boarding ehk SUP) 10 x 2 tundi treeningkaardi. Treeningkaart väärtusega 200 eurot on tähtajatu ja ei ole nimeline. Aerusurfi tutvustav video: http://www.youtube.com/watch?v=2yR_VeTwVv0

Küsi personaalset hinnapakkumist e-maili aadressilt info@ideassolutions.ee.

Maia Mesila
Ideas & Solutions OÜ
info@ideassolutions.ee
www.ideassolutions.ee
Mob. +3725117736