Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

Elektritööd

Kuulutuse number: 2080853

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Hind
Määramata
Kogus
1 tk
Lisatud
10.01.2013 13:29
Asukoht
Tallinn

Kasutaja info

Näidata kontaktandmeid

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

e-mail kaarel.juus@energia.ee
Elektritööd siseruumides

Tuleme nõu ja jõuga appi, kui Teil on siseruumides vaja elektritöid teha. Meie käest saate tellida pistikupesade, lülitite, elektrijuhtmete, kaablite, valgustite jms paigaldamise ja vahetamise. Samuti ühendame elektrivõrku pesumasinaid, nõudepesumasinaid, elektripliite, saunakeriseid ja kõiki teisi elektriseadmeid.

Elektritööd õues

Tuleme nõu ja jõuga appi, kui Teil on vaja teha elektritöid õues. Meie käest saate tellida elektrijuhtmete ja -kaablite ning pistikupesade paigaldamise soovitud kohta. Samuti paigaldame välisvalgusteid ja liikumisandureid ning soovi korral ka küttekaabli vihmaveerenni või asendame õhuliini maakaabliga.

Elektrisüsteemi visuaalne kontroll

Meie spetsialist tuleb kohale ja
• kontrollib tarbimiskoha elektrijuhtmed ja -süsteemi üle;
• parandab ära vähemalt ühe avastatud pisiprobleemi.
Elektrik parandab pistikupesa, lüliti või pikendusjuhtme; tuvastab rikkis elektriseadme, mis põhjustab kaitsmete rakendumist; vahetab keeruliste valgustite pirnid; jaotab faaside koormuse elektrikilbis võrdselt jms.
Nii võite olla täiesti kindel, et elektrisüsteem on täiesti ohutu!

Mõõtmine ja tehniline kontroll

• Elektrisüsteemi tehniline kontroll tuleb tellida, kui on paigaldatud täiesti uus elektrisüsteem või on olemasolevat märkimisväärselt uuendatud.
• Tehniline kontroll on eeltingimuseks, et saada uuele hoonele kasutusluba ning ühendada juhtmestik elektrivõrku.
• Spetsialist peab kontrollima ja kinnitama, et elektrisüsteem vastab ohutusnõuetele ja kehtivatele standarditele – alles seejärel tohib juhtmestiku elektrivõrku ühendada.
• Korrapärane tehniline kontroll on kohustuslik kõigile hoonetele, mille peakaitsme voolutugevus on üle 35 ampri

Käiduteenus

Käidukorraldus on elektriohutusseadusest tulenev kohustus kõigile hoonetele, mille peakaitse on suurem kui 100 A või mille elektrisüsteem on kõrgepingel.
Käidukorralduse eesmärk on tagada hoone elektrisüsteemi ohutus ning tõrgeteta toimimine. Pakume Teie hoonetele terviklikku elektrilahendust. Võtame kogu asjaajamise enda peale.

Järelevalve ja konsultatsioon

Aitame Teid elektritööde korraldamisel!
• Pakume oma abi hinnapakkumiste hindamisel ja aitame välja selgitada, kas esitatud pakkumine sisaldab töid, mida soovisite.
• Analüüsime pakkumise sisu töömahuga.
• Kontrollime ehituse dokumentatsiooni enne ja pärast ehitust.
• Oleme hoone ehitusel oma nõu ja jõuga koguaeg abiks.
Järelevalve lisateenusena oleme valmis tuvastama kõik elektrisüsteemi kaod ja vargused! Meie senine praktika on seotud valdavalt kortermajadega, kus oleme aidanud tuvastada kao või varguse allikaid. Varguste korral oleme olukorra fikseerinud ja koostanud dokumentatsiooni, mida tellija on kohtus tõendusmaterjalina kasutanud
Tellimine
Tellimiseks saatke mulle e-mail, milles kirjeldage soovitud elektritööd. Aitame Teil alati leida parima lahenduse. Pärast tellimuse saamist võtame Teiega kahe tööpäeva jooksul ühendust ning vajaduse korral täpsustame tellitud elektritööd. Kui meie pakutud lahendus Teile sobib, lepime kokku tööde tegemise ajakava.
Tööde tegemine
Tuleme elektritöid tegema alati kokkulepitud ajal. Kui tööde käigus tekib tehnilisi takistusi, mis muudavad kokkulepitud lahendust, annab elektrik sellest kohe teada. Elektrik pakub võimaliku lahenduse, kui varem kokkulepitud lahendust tuleb muuta. Samuti annab elektrik hinnangu, kas ja kuidas see mõjutab tööde lõpphinda. Kõige olulisem on, et lõpplahendus oleks turvaline ja vastaks ohutusnõuetele.
Garantii
Pärast elektritöö tegemist koostab elektrik tööde üleandmise-vastuvõtmise akti. Aktis on kirjas tehtud töö maht ja kasutatud materjalid. Aktist jääb üks eksemplar Teile. Akti alusel koostame elektritööde arve. Arve maksmise tähtaeg on 14 päeva. Hoidke tööde üleandmise-vastuvõtmise akt alles, sest see on garantii aluseks. Me annab kõigile elektritöödele kaheaastase garantii. Garantii kehtib ainult siis, kui elektritööde eest esitatud arve on tasutud.
e-mail kaarel.juus@energia.ee

Sarnased kuulutused