Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

Õekesed Kissa ja Shipa otsivad kodu

Kuulutuse number: 2151276

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Õekesed Kissa ja Shipa otsivad kodu

Hind
Määramata
Kogus
1 tk
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
14.02.2013 16:05
Asukoht
Eesti

Kasutaja info

Näidata kontaktandmeid

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Kissa ja Shipa leiti kassipoegadena eelmise aasta hilissügisel Narva-lähedasest suvilate rajoonist. Kassipoegade ema, kes oli tookord ka ise veel väga noor ja peaaegu et kassipojaohtu, oli kahtlemata olnud kodune kass ning arvatavasti tiinena sügisel suvila juurde maha jäetud. Nooruke kassiema sai heade inimeste abiga steriliseeritud ja leidis peagi uue, eelmisest parema kodu. Kuid tema lapsed, kellest on saanud nüüdseks noored täiskasvanud kassid, ootavad ikka veel seda õiget päris kodu...

Kissa ja Shipa on sõbralikud ja mänguhimulised 1-aastased kassipreilid. Armastavad väga paisid, nurruvad ning naudivad võimalusel ka sülesolemist. Triibuline Shipa, kes oli algul pelglikum ja tavatses esimestel päevadel hoiukodu pererahvast tervitada häälikuga "shhh...", teeniski sellise käitumisega endale nime ;) Nimi jäi, kuigi nüüd on kõik muutunud ja asjad hoopiski vastupidi. Just Shipa on nüüd täielik süleloom, kes sülest maha ei taha ronida, kuid must-valge Kissa on natuke ettevaatlikum ning iseseisvam.
Igatahes täiendavad need kaks õekest teineteist suurepäraselt ning moodustavad kahekesi koos harmoonilise terviku, pakkudes pererahvale nii silmarõõmu kui hingekosutust. Omavahel hoiavad need 2 kiisut väga kokku. Seetõttu tahaksid nad minna uude koju kahekesi koos ning jääda terveks eluks teineteise kõrvale. Lisaks teineteisele saavad Kissa ja Shipa väga hästi läbi ka teiste kasside ja koertega, seetõttu ei ole neil midagi selle vastu, kui uues kodus tahaks nende sõbraks olla veel mõni kass või koer :)

Kiisud Shipa ja Kissa on saanud parasiiditõrje ning steriliseeritud.
Kasutavad korralikult liivakasti.

Asuvad hoiukodus Narvas, kuid pole probleemi kokkuleppel tuua Tallinnasse või Tartusse.
Lisainfo: otsivadkodu@gmail.com