Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

Noorte isiksuse arengu seminar YES!+ 26.02. – 03.03.2012

Kuulutuse number: 2160117

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Noorte isiksuse arengu seminar YES!+ 26.02. – 03.03.2012

Hind
65 €
Kogus
1 tk
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
19.02.2013 08:29
Asukoht
Мustamäeе tее 24, Таllinn, kõige parempoolsem sissepääs, II korrus.

Kasutaja info

Näidata kontaktandmeid

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

YES!+ on loodud Rahvusvahelise mittetulundusliku humanitaarorganisatsiooni Art of Living Foundation (“Elamise Kunst”) poolt, selleks, et inspireerida noori (18-35 aastat) realiseerima oma tõelist sisepotentsiaali, arenema ning liikuma edasi oma eesmärgi saavutamisele. YES!+seminarid on unikaalsed, sest need ei põhine teoreetilistel konstepstioonidel või harilikel eduvalemitel, vaid pigem pakuvad effektiivseid tehnikaid, mida saab praktikas kasutada ja lubavad saavutada silmapaistvaid eesmärke.

YES!+ühendab näiliselt võimatu – see on kuus päeva joogat, täidetuna loomingu,meeliköitva „drive” ja hindamatu suhtlemisega.

YES!+garanteerib kõige suurema hulga positivseid emotsioone, mida organism saab kogeda. Ja mis on kõige tähtsam, te muudate oma tavalise pildi, laiendate võimaluste piire, saate uusi tutvusi ning positiivset suhtlust.

YES!+Programmi eriomadused:
• arendab intellekti, teritab meelt ja teeb keha tugevaks ning painduvaks
• arendab võimet toime tulla elu raskustega, olla valmis elu muudatusteks ja mitte kaotada enesekindlust
• parandab ajajuhtimisoskust ja tähelepanelikkust
• interaktiivsed protsessid ja mängud aitavad arendada liidriomadusi, suhtlemisoskust ning oskust töötada meeskonnas
• täiustab esinemisoskust
• tutvustab unikaalsete hingamistehnikatega, mis vabastavad stressist, lõdvestavad ja tõstavad energiataset. Tehnikaid saab rakendada ka igapäevaelus.

Kursusel praktiseeritava hingamistehnika - Sudarshan Kriya mõju on uurinud Harvard Medical School (HMS) Tulemused on julgustavad:
· Väheneb depressioon ja ärevus
· Väheneb vere kortisooli (stressihormoon)
· Tuju ja üldine enesetunne paraneb

Rohkem infot (inglise keeles): http://en.yespluseurope.org/science

Kursust viib läbi rahvusvahelise kogemusega treener Poolast Michał Niewęgłowski inglise keeles (vajadusel tõlgitakse vene ja eesti keelde).

Kursuse täishind 65 eur.
NB!! Esimestele 15 osalejale kehtib soodushind 45 eur.
Kordajatele hind on 20 eur.
Osalustasu palume üle kanda OÜ Art Of Living Education arveldusarvele 221044867486, Swedbank. Selgituses märkida YES!+ , toimumiskoht, aeg ja oma nimi.

Organisatsioonist:
Rahvusvaheline Sihtasutus Art of Living Foundation “Elamise Kunst” on humanitaar ja haridusliku suunitlusega mittetulunduslik organisatsioon, millel on nõuandev eristaatus Majandus- ja Sotsiaalnõukogu (ECOSOC) juures. Organisatsiooni on asutanud 1981. aastal üks maailma tuntumaid humanitaarliidreid Sri Sri Ravi Shankar, kes on olnud kaks korda Nobeli auhinna nominent. Fond tegutseb praegu 151 riigis. Rohkem kui 300 miljonit inimest on osalenud erinevates AOL programmides. Raha, mis on kogutud erinevate projektide ja seminaride käigus, aitab toetada erinevaid humanitaarprojekte maailmas.

Kursus toimub
26.02. – 01.03. 18:00-22:00
02.03. 10:30-16:30
03.03 10:00- 16:00

Kursus toimub rahvusvahelise fondi „Art of Living Foundation” Eesti keskuses aadressil Мustamäeе tее 24, Таllinn, kõige parempoolsem sissepääs, II korrus.

Seminar koosneb praktilistest ja teoreetilistest osadest, seetõttu palume riietuda mugavalt, võtta kaasa pudel gaseerimata vett, joogamatt ja soovi korral soe pleed.

Kohustuslik Registreerimine:
http://yespluss.wufoo.com/forms/yes-plus-tallinn/

Info:
+372 56572606 (Veronika)
info@artofliving.ee
www.artofliving.org
www.yespluseurope.org
www.yesplus.org