Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

Fotograaf, pulma pildistamine

Kuulutuse number: 2202787

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Fotograaf, pulma pildistamine

Hind
Määramata
Kogus
1 tk
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Tagastamine
Ei võeta vastu
Lisatud
09.03.2013 15:08
Asukoht
Tallinn

Kasutaja info

photo

Näidata kontaktandmeid

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Kirjeldus

Väike pakett sisaldab 3 tundi pildistamist.
Tavaliselt seda võetakse kõige tähtsama sündmuse, pulmaregistreerimise jäädvustamiseks ja lühikese ilufotosessioni jaoks õues. Kolme tunni jooksul saab teha umbes 200-350 pilti. Kõik pildid töödeldakse (tuunitakse heledust, kontrastsust ja värvitoone). Pakett sisaldab CD plaadi töödeldud originaalpiltidega. Lisaks sellele klient saab ka 10 retusheeritud pilti 10x15 cm paberkandjal. Iga lisapildi töötlemine – 5 EUR.
Paketi maksumus – 250 EUR.


Keskmine pakett sisaldab 6 tundi pildistamist.
Varustage aega kui soovite teha üks rahulik jalutuskäik kas ennem või pärast pulma registreerimist. Pikk ilupildistamine tagab ilusat pulmaalbumit ja seda tuleb korralikult planeerida. Kuue tunni jooksul saab teha umbes 400-700 pilti. Kõik pildid töödeldakse (tuunitakse heledust, kontrastsust ja värvitoone). Pakett sisaldab CD plaadi töödeldud originaalpiltidega. Lisaks sellele klient saab ka 15 retusheeritud pilti 10x15 cm paberkandjal. Iga lisapildi töötlemine – 5 EUR.
Paketi maksumus – 350 EUR.


Suur pakett sisaldab 9 tundi pildistamist.
Kindlasti võtke seda paketti kui teil on õhtul plaanitud suur bankett pulmaisaga. Ega sugulased ei kohtu sellises kooseisus nii tihti, et riskida sellistest piltidest ilma jääda. Ja ärge uskuge neid tuutavaid, kes lubasid tervet õhtust üritust pildistada, sest kas teie jääte piltidest ilma või nemad jäävad peost ilma. Üheksa tunni jooksul saab teha umbes 600-1000 pilti. Kõik pildid töödeldakse (tuunitakse heledust, kontrastsust ja värvitoone). Pakett sisaldab CD plaadi töödeldud originaalpiltidega. Lisaks sellele klient saab ka 20 retusheeritud pilti 10x15 cm paberkandjal. Iga lisapildi töötlemine – 5 EUR.
Paketi maksumus – 450 EUR.


Pakett „all inclusive“.
Sellel pakettil ei ole ajalisi piiranguid, olen pulmapäeval teiega koos hommikust õhtuni. Hommikul pildistan kas peigmehe või pruudi ettevalmistamist salongis. Teeme ilufotosessiooni kas ennem või peale pulmaregistreerimist ja jään ka pulmaõhtule kuni kimbu viskamiseni ja tordi lõikamiseni. Soovi korral ilupildistamisel või banketil õues saab kasutada ka teist fotograafi külaliste reportaaz pildistamise jaoks. Samas selle paketti sees on ka kas tüdrukute või poissmeeste õhtu pildistamine või „love story“.
Pakett sisaldab CD plaadi kõikide korrigeeritud piltidega, ja 30 retusheeritud pilti 10x15 cm paberkandjal. Iga lisapildi töötlemine – 5 EUR.
Paketti maksumus – 550 EUR.

Lisainfo: www.ernest.ee
ernest@ernest.ee
tel. 5209867

Sarnased kuulutused