Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

Respiraator "Esfil Tehno" SK-202 - FFP2

Kuulutuse number: 2209642

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Respiraator "Esfil Tehno" SK-202 - FFP2

Tüki hind
0.66 €
Kogus
Rohkem kui 100 tk
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
11.03.2013 14:28
Asukoht
Sillamäe, Ida-Virumaa

Kasutaja info

Näidata kontaktandmeid

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Esfil Tehno AS toodab juba rohkem, kui 45 aastat erinevaid respiraatoreid. Valmistamisel kasutame unikaalset tehnoloogiat, seetõttu on meil võimalus tagada ühtne kiuddiameetria alates 0,1 mikronist kuni 10 mikronini, või nende segu. Tulemusel saame maskid, mis on kvaliteetsemad, kui paljud teised.

Respiraatoreid SK tüübi vastavad eurodirektiivi 89/686/ЕЕС Personal protective equipment ja eurostandarti EN 149 : 2001 + А1 : 2009 nõuetele ja omab tõendeid vastavuse Euroopa Liidus.

SK-202 respiraatorid on inimese hingamiselundite individuaalse kaitse vahendid kaitseks kahjulike ja ohtlike aerosoolide (tolmu, suitsu, udu, viiruste, bakterite jm) eest.

SK-202 võib kasutada pea kõigil tööstuse, põllumajanduse aladel ja olmefääris; keevitustöödel; ehitus- ja remontitöödel; teravilja jahvatatamisel, erinevate mittelendlevate materjalide ümberlaadimisel, sõelumisel, peenestamisel ja pihustamisel; kuiva pinnase töötlemisel mittelenduvate murkkemikaalide ja väetistega; heinakoristusel, kuivade lehtede ja prügi koristusel; koduloomade eest hoolitsemisel; ruumide ja hoovi kuival koristamisel; rõivaste ja karusnahatoodete juurdelõikusel; sünteetiliste pesemisvahendite valgendite, abrasiivsete puhastuspulbrite, tsemendi, alabasteri kasutamisel; piisknakkuse teel levivate nakkushaiguste (gripi, ägeda hingamisteede katarri jms.) profülaktika puhul, haigete eest hoolitsemisel; epideemiate, mikrobioloogiliste toode korral; jms.

http://esfiltehno.ee/