Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

EnviroTabs. Vitamiin autojaoks. Greenfoot Global

Kuulutuse number: 2211250

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

EnviroTabs. Vitamiin autojaoks. Greenfoot Global

Hind
39 €
Kogus
1 tk
Saab tingida
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
11.03.2013 22:33
Asukoht
Rakvere 58440073

Kasutaja info

Näidata kontaktandmeid

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

http://www.greenfootglobal.com/Bulatnoi

Multivitamiin mootorile

EnviroTabs® on 100% orgaaniline mootori töötlusvahend, mis üheaegselt vähendab kütusekulu, lisab mootori võimsust ja vähendab kahjulikke heitgaase. Toode ei sisalda täiteained ja lahusteid, kasutamine on lihtne ja ohutu.
Kui EnviroTabs® lisatakse kütusepaaki, kus ta lahustub, kannab kütus selle põlemiskambrisse ning selle koostisosad töötlevad metallpindu, tekitades põlemiskambri pindadele, seintele õhukese katalüütilise kaitsekihi, mis vähendab nõe kogunemist süüteküünaldele, kolbidele, kolvirõngastele ja klappidele, mis omakorda pikendab süüteküünalde ja süütepoolide, summutisüsteemide ja heitgaaside katalüsaatori tööiga.
Katalüütiline kiht tekitab poleeritud pinna efekti silindris, mis võimaldab õli paremat voolamist, mis jällegi soodustab mootori sujuvamat tööd ja pikendab selle eluiga.
Katalüütiline kiht piirab kuumuse levikut mootori plokki, mille tulemusena on kütusel võimalik põleda kiiremini ja kõrgemal temperatuuril. Tõuseb kompressioon, kogu põlemisprotsess algab ja lõpeb põlemiskambris. Põlevad ära mürkained, väljuvate gaaside temperatuur on madalam ja kogus väiksem.Katalüütiline efekt kiirendab kütuse põlemist töötakti algfaasis, mille tulemusena endise kütusekulu juures pöörded suurenevad, ehk harjumuspärastel pööretel sõites kütusekogus väheneb. Eemaldab silindrist põlemisjäägid, mis pärsivad mootori tööd ning vähendab detonatsiooni, järelkäimist ja jääkainete poolt põhjustatud paukumist tänu vähenenud tahmajääkidele ja tõusnud oktaanarvule. Õhku paiskuvate heitgaaside kogused vähenevad oluliselt.