Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

Labradori retriiveri kutsikad, Harjumaa

Kuulutuse number: 2333876

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Labradori retriiveri kutsikad, Harjumaa

Hind
Määramata
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
24.04.2013 02:41
Asukoht
Harjumaa

Kasutaja info

Näidata kontaktandmeid

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest
Kennell "RevalKennell "Reval Dream" pakkub kollast ja musta värvi labradori kutsikad. Vanematel tehtud kõik vajalikud tervise uuringud. Loovutuse ajaks kutsikad saavad on EKL-FCI tõutunnistused, vanuse järgi vaktsineerimine, mikrokiibi ja kingituse kenneli poolt. Kasvataja garanteerib igakülgne abi hooldamise-kasvatamise, toitmise, väljaõpetamise ja näituste küsimustes. Helista ja küsi tingimusi!
www.revaldream.ee, natalja@revaldrea.ee , 5018057 Nataljaммм"Reval Dream" pakkub kollast ja musta värvi labradori kutsikad. Vanematel tehtud kõik vajalikud tervise uuringud. Loovutuse ajaks kutsikad saavad on EKL-FCI tõutunnistused, vanuse järgi vaktsineerimine, mikrokiibi ja kingituse kenneli poolt. Kasvataja garanteerib igakülgne abi hooldamise-kasvatamise, toitmise, väljaõpetamise ja näituste küsimustes. Helista ja küsi tingimusi!
www.revaldream.ee, natalja@revaldrea.ee , 5018057 Nataljal "Reval Dream" pakkub kollast ja musta värvi labradori kutsikad. Vanematel tehtud kõik vajalikud tervise uuringud. Loovutuse ajaks kutsikad saavad on EKL-FCI tõutunnistused, vanuse järgi vaktsineerimine, mikrokiibi ja kingituse kenneli poolt. Kasvataja garanteerib igakülgne abi hooldamise-kasvatamise, toitmise, väljaõpetamise ja näituste küsimustes. Helista ja küsi tingimusi!
www.revaldream.ee, natalja@revaldrea.ee , 5018057 Natalja" pakkub kollast ja musta värvi labradori kutsikad. Vanematel tehtud kõik vajalikud tervise uuringud. Loovutuse ajaks kutsikad saavad on EKL-FCI tõutunnistused, vanuse järgi vaktsineerimine, mikrokiibi ja kingituse kenneli poolt. Kasvataja garanteerib igakülgne abi hooldamise-kasvatamise, toitmise, väljaõpetamise ja näituste küsimustes. Helista ja küsi tingimusi! 
www.revaldream.ee, natalja@revaldrea.ee , 5018057 Natalja

Sarnased kuulutused