Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Htc hd2 android jelly bean 4.1 + 16Gb

Номер объявления: 1947138

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Htc hd2 android jelly bean 4.1 + 16Gb

Цена
180 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
29.10.2012 00:32
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

müüa heas korras, kasutatud HTC HD2 koos ANDROID JELLYBEAN 4.1 operatsioonisüsteemiga.
legendaarne telefon, mis toetab paljusid erinevaid operatsioonisüsteeme, nagu:
windows mobile 6
windows mobile 6.5
windows mobile 7
windows mobile 7.5
android 2.... kuni hiljuti välja lastud uusima versioonini (4.1) ( hetkel telefon kasutab seda. )
arvutitele mõeldud windows 95
windows 98
windows XP
LINUX UBUNTU,

see on ka ainuke telefon, mis kõige sellega toime tuleb.
ning kuigi telefon pole enam kõige uuem mudel, siis arendus käib veel täie hooga. tõenäoliselt muudetakse veel mitmeid tulevasi ANDROID versioone sellele telefonile kättesaadavaks. ning välistatud ei ole ka windows 8 arendamine sellele telefonile.. paljud tarkvaraarendajad peavad seda kõige paremaks mobiiltelefoniks läbi aegade.

aga konkreetsemalt:
telefon on töökorras, esineb mõni väike kriimustus korpuse nurkades. aku kestab umbes 1,5 päeva. oleneb kasutusest muidugi. mul on ta koguaeg mobiilses internetis. kontrollib iga 3 minuti tagant e-maili ja iga 1 minuti tagant RSS-i. kui nii tihti pole vaja, siis võibolla peab 2 päeva isegi vastu ilma laadimata. ekraan peaks 100% puhas ja kriimuvaba olema, sest algusest peale on kaitsekile peal olnud. esipaneeli nuppudelt on kohati laki kiht maha tulnud. otse vaadates pole nähagi, aga nurga alt paistab kui väga otsida. ( peaaegu märkamatu viga. praegu just avastasin)
kaasa tuleb 16 GB kvaliteetne ja kiire SANDISK mälukaart. kuna operatsioonisüsteem on osaliselt mälukaardil, siis ei tasu seda telefonist eemaldada. ( pole proovinud kunagi. võibolla kaovad ainult programmid ära kui mälukaart välja võtta. aga võibolla ei ole operatsioonisüsteem ilma kaardita võimeline töötama) lisaks kaasa kõik mis originaalkarbis oli. ja karp ise ka loomulikult.. täpsemalt siis karbi sisu:
laadija, USB juhe,juhtmega handsfree (handsfree saab kaasa kui on vaja, aga kui Teil vaja pole, siis hea meelega jätaks ma selle endale.), hunnik pabereid, windows mobile 6.0 litsents ( uuendatav kuni 6.5 ) märgin veel ära, et ekraani puutetundlik kiht hakkab vist ära väsima. vahepeal on raske õigele kohale pihta saada. kui peaks vaja minema, siis varuosa maksab 14€

ostutsekki hetkel ei leidnud, aga tean et ta on kuskil mapi vahel olemas.. isegi garantii peaks veel kehtima (selleks on vaja taastada originaal windows 6 või 6.5 ... aga internett on õpetusi täis, kuidas seda teha.)

müün, sest tahan osta uuemat mudelit, millel on HDMI väljund