Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Фитнес пояс Abtronic X2

Номер объявления: 1955623

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Фитнес пояс Abtronic X2

Цена
20 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
01.11.2012 23:08
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Müüa uus kasutamata fitnessvöö-lihastimulaator Abtronic X2.

Uue põlvkonna elektrostimulatsiooni tehnoloogiaga Abtronic X2 on koguni seitse korda efektiivsem kui tavatreening. Trimmis lihased saad vaid 10-minutilise igapäevase kasutamisega.

Lihasestimulaator Abtronic X2 treenib efektiivselt lihaseid, kaht lihasgruppi samal ajal. Ühes minutis sooritab seade vähemalt 400 lihase kokkutõmmet imiteerivat liigutust. Saad trimmis lihased, sest elektrooniline lihasesimulatsioon tekitab aktiivse lihaspinge.

Abtronic X2 sobib nii algajatele kui treenitutele, sest sellel on 8 programmi ja 10 intensiivsusastet.

AbTronicX2 on uuendatud AbTronic mudel, mis on 2 korda võimsam esimene mudel, et kahekordistada treeningtulemusi. Edu saladus seisneb ainulaadses tehnoloogias, mis võimaldab samaaegselt töötada erinevatel lihasgruppidel.

AbTronicX2 võid tõsta oma keha toonust ja suurendada lihasjõudu ning kõike seda ilma suuremate pingutusteta! Treenimise ajal võid tegeleda oma igapäevaste asjadega: töötada arvutiga, vaadata televiisorit või teha endale soengut ja samal ajal teeb sinu keha tööd. Mis võiks olla lihtsam! Aseta AbTronicX2 oma talje ümber ja õrnad elektroonilised impulsid sunnivad kohe sinu lihased tööle. AbTronicX2 võib tekitada kuni 400 kokkutõmmet minutis. Kulutad ainult 10 minutit päevas ja tunne ennast paremini juba pärast esimest kasutust!

AbTronicX2 sobib suurepäraselt igaühele: 8 erinevat programmi ja 10 intensiivsusastet, millest moodustub 80 erinevat kombinatsiooni. AbTronicX2 toniseerib ideaalselt ka teisi kehaosasid: tugevda oma tuharaid, rinda, kaela ja õlgu!