Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Щенки, хорошие товарищи и друзья

Номер объявления: 1958757

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Щенки, хорошие товарищи и друзья

Цена за штуку
5 €
Количество
5 шт
Оплата
Наличные
Возврат
Не принимается
Добавлено
03.11.2012 17:50
Местонахождение
.Tartumaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Uutesse kodudesse on valmis minema pesakond tragisid kutsikaid. Kutsid sündisid pühapäeval, päikeselisel 9.septembril ja saavad sel pühapäeval kaheksa nädalasteks.

Uut kodu ootavatest kutsikatest kolm on musta värvi põhitooniga ja kaks pruunikashallid. Kõigil on sekka ka valget värvi, mõnel käppadel, mõnel rinnal ja kõhu all, mõnel ninaotsal, kõrvade seest. Paljudel kutsudel on rahvakeeli "saatana nägemise silmad" (heledad laigud kulmudel). Üks must emane on pehme koheva karvaga.

Kutsikate ema on laika sugemetega, välimuselt väga metsahundi sarnane, äärmiselt sõbralik, tugevate jahiinstinktidega koeraemand. Kutsikad kasvavad umbes laika suurusteks.

Kutsikad on väga tragid ja mängulised, kutsumise peale tulevad juurde ja tahavad sügamist ning sülle. Nad on harjunud õue eluga, sest elukoht on neil kuudis milles üks tuba on soojustatud. Söövad nad kõike, nii köögiviljasuppi kui toorest liha, kala, muna, piimatooteid, teraviljatooteid, närivad toorest porgandit. Harjunud on kodutoiduga ja vahel harva on saanud ka leotatud kuivsöögikrõbinaid. Üks kutsikas oli isegi hiire kätte saanud ja hakkas seda isuga sööma, aga igaks juhuks jätsin ta sellest delikatessist ilma, sest äkki on mürki söönud hiir! Ühesõnaga kõhud on neil tugevad ja taluvad kõiki sööke.Loomulikult saab kutsikaid ka vaatama tulla, selleks tuleb vaid helistada telefonil 5261094, ja kõik kutsikate kohta käivad küsimused mis teil tekkisid, saavad vastatud.Olge terved ja mõnusad! Ning kui teil endal on juba koer, aga teie sõbral või tuttaval veel pole, siis olge vahva ja näidake talle seda kuulutust. Äkki leiab ta ka endale neljajalgse sõbra ja siis saate juba kõik koos metsaretkedel käia. Puhas rõõm!!!