Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Salenemine CapsiCool пищевая добавка

Номер объявления: 1974302

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Salenemine CapsiCool пищевая добавка

Цена за штуку
20 €
Количество
100 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
11.11.2012 14:32
Местонахождение
Tartu

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Dr. Oz: Parim rasvapõletaja kaalulangetamiseks on Cayenne pipra ekstrakti kapslid, mis vähendavad ka söögiisu. (Kanal 11 29.01.12.)

Toimeaine: Toidulisand Cayanne pipar sisaldab veresuhkru tasakaalu reguleerivale insuliinhormoonile vajalikku mikroelementi , mis aitab vähendada magusaisu.

Capsicumi ehk kapsaitsiin tõhustab rasvade põletamist ja ainevahetust 8-10%.

Preparaadi mõju põhineb kapsaitsiin võimel parandada kõikide siseelundite, nagu näiteks maksa, sapi, kõhunäärme ja põrna tegevust. Põrna tegevuse tõhustumine parandab vastupanuvõimet.

Kapsaitsiin vähendab ka liigset gaaside teket, tõhustab seedimist ning pärsib pärmseene ja kahjulike bakterite vohamist soolestikus. Lisaks on see tugev rakkude vananemist ja rakukahjustusi takistav antioksüdant.

Kapsaitsiin tekitab kõhus soojatunnet. Seda kirjeldatakse Scoville'i ühikutes (SU= Scoville Units). Cayenne'i pipra soojusühikuks on u. 40 000. Samas ingver ja glucomannan kontrollivad Cayenne kuumust et ei tekiks ebamugavustunnet kõhus.

Koostisained: Cayenne'i pipar (vili), ingver (juur), glucomannan (juur) ja täiteaine: mikrokristalliline tselluloos. Kapsliaine: želatiin, niiskusesäilitaja.

Annustamine: 1 kapsel 2 korda päevas koos toiduga. 1 kapsel sisaldab toimeainena 780mg. Kapslit ei tohi avada.

Pakend: 100 tk / 50 päevaks

NB: Toidulisand ei asenda mitmekesist toitumist. Soovitatud ööpäevast kogust ei tohi ületada. Hoida lastele kättesaamatus kohas ja silma sattumast. Termogeense mõjuga toimeaine kapsaitsiin.

Kõlblik kuni veebruar 2017.