Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Новая защитная обувь Sievi новая модель (нр 42)

Номер объявления: 1974705

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Новая защитная обувь Sievi новая модель (нр 42)

Цена
70 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
11.11.2012 18:02
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Müüa uued Sievi turvajalatsid, selle aasta mudel, AL Hit 6+ (nr 42)!
Nitriilkummist valmistatud kuumakindlad tallad taluvad kuumust 300 °C. Vali paks mustriga tald, kui töötad rasketes tingimustes kuumadel pindadel. Sile spetsiaaltald ei jäta jälgi ega kogu mustust, seega sobib see suurepäraselt kandmiseks näit. pigi- ja asfalditöödel. Muud omadused: varbad kaitstud alumiinium- või teraskaitsega.

Alumiiniumist varbakaitse – poole kergem, varvastele piisavalt ruumi ja soojust Alumiiniumist SieviAL varbakaitse on 50% kergem kui traditsioonilised terasest varbakaitsed ja varvastele on alati piisavalt ruumi. Külmades tingimustes veendud, et varbad on soojad – alumiinium seob külma märgatavalt vähem kui traditsiooniline terasest varbakaitse. SieviAL varbakaitsega varustatud turvajalatsid on märgitud kataloogis AL märgiga.
Varbakaitse kaitseb varbaid kukkuvate esemete ja muljumise eest. Varbakaitse löögitaluvus on 200 J ja survetaluvus 15 000 N. P1 löögitaluvus on 100 J ja survetaluvus 10 000 N.

Naelatõke takistab teravate esemete tungimist läbi talla. Naelatõkke survetaluvus on 1100 N.

Sievi polüuretaantald talub õli ja mitmesuguseid kemikaale. Sievi jalatsite õlikindlus vastab standardi EN ISO 20345/EN 345 nõuetele.

Antistaatilised jalanõud maandavad tekkinud staatilist elektrit. takistuspiirid on 100 kΩ - 1000 MΩ.

Jalatsite valmistamisel kasutatakse veekindlat nahka. Veeläbimistakistus vastab standardi EN ISO 20345/EN 345 nõuetele.

Sobivad kasutamiseks külmades tingimustes. Külma isoleerivaks materjaliks on olenevalt mudelist kas lambavill või kunstkarusnahk. Peale nende on mõnede mudelite puhul kasutatud Thinsulate™ kiudu.

Sievi poolt välja arendatud FlexStep tallakonstruktsioon annab jalatsitele hea löögisummutusvõime. Elastne FlexStep tald elimineerib jalgadele ja nende kaudu selgroole suunatud löögid.

Jalatsid on varustatud kasutamist hõlbustava tõmbelukuga.

Staatiline elekter ei valmista probleeme - ESD jalatsid maandavad oma tallakonstruktsiooni kaudu ühtlaselt ja efektiivselt kehasse kogunenud staatilist elektrit. Sievi ESD jalatsite takistuspiirid 100 kΩ - 35 MΩ on rangemad kui tavalistel antistaatilistel jalatsitel (IEC 61340-5-1). Nende jalatsite abil võib elektroonikaja andmesidetööstuses ning haiglates ja kontorites vältida elektrooniliste seadmete ja masinate, kassaaparaatide, mõõteriistade ja arvutite rikkeid ning tööhäireid.

Ostuhind 111.48€