Эстония

Скидки !

Раздел объявления: > >

Мало использовалось, CNU-680

Номер объявления: 1981306

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Мало использовалось, CNU-680

Цена
95 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
14.11.2012 20:14
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

KÕU mobiilne seade võimaldab kasutada interneti-teenust asukohast sõltumata, olgu selleks Tallinna vanalinn või Soomaa rahvuspark. Mobiilse seadme abil võrguühenduse loomine on jõukohane nii algajale kui edasijõudnud interneti-kasutajale. KÕU mobiilne interneti-ühendus sobib eriti hästi palju ringi liikuvale inimesele.

Seade: USB interneti-adapter C-motech CNU-680

See on väike, arvuti USB porti ühendatav seade, mida on mugav kaasas kanda. Mahub taskusse ja sülearvuti kotti. Sisemise antenniga töötab tugijaama ümbruses kuni 9 kilomeetri raadiuses. Juurde on võimalik osta ka väline autoantenn, millega tagatakse interneti-teenus 15 kilomeetri raadiuses tugijaamast.

Miks valida KÕU ?

* KÕU-internetil puudub mahupiirang!
* KÕU on kiirem kui teised sarnased teenused!
* KÕU-internet on kättesaadav pea kõikjal Eestis!
* KÕU-internetil on kõige ühtlasema kvaliteediga levi!

Kasutatakse CDMA võrku, levib raadiosagedusel 450 Mhz ja tegemist on detsimeeter lainealaga - levib olenevalt seadmetest ja lisaantennidest tugijaamast isegi kuni 35 kilomeetri kaugusele. Lihtsamalt öeldes - "internet levib ka ümber nurga".

Interneti ühendamiseks ei ole vajalik otsenähtavus raadiomastiga. KÕU on tänu CDMA tehnoloogiale (madala raadiosageduse tõttu) kõige paremini leviv internet. Samuti on see oluliselt turvalisem kui lihtsasti sissemurtav WiFi-võrk.

KÕU teenusega ei tagata interneti levi kõikjale siseruumidesse. Levi parandamiseks on kliendil võimalik kasutada lisaantenni. Kui klient ei saa interneti levi kätte (nt tugijaamadest kaugemad piirkonnad), peab seadmega ühendama ka teise antenni. Selleks sobib nn televiisori detsimeeter-laineala antenn. Antenni on võimalik osta nii elektroonika ja sideseadmeid müüvatest kauplustest kui ka Eesti Energia kaudu.

Kasutatud väga vähe aega. :)

Saadan SmartPosti , Post24 ja Eesti postiga (tähitud kirjaga) :)