Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Уборка паром

Номер объявления: 1984773

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Уборка паром

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
16.11.2012 16:07
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Bazinga Aurupuhastus pakub uudset puhastusteenust kättesaadava hinnaga kõigile.

Põhiliseks töövahendiks on survestatud aur (ca 85 kraadi) ning paralleelselt rakendatud võimas imur. Ühtepidi piserdatakse ruum rohke desinfiseeriva veeauruga täis, teisalt imetakse see koheselt sisse, mistõttu pinnad jäävad puhtad ja kuivad. Puhastuskeemiat kuigivõrd ei kasutata, mistõttu pinnad jäävad kahjustamata. Probleemiks ei osutu ka tõrksamad plekid - vein, marjad, pori-muda, nätsud.

Bazinga Aurupuhastus jaotab oma tööd kolme kategooriasse - autode pesu, kodude-kontorite tekstiilpinnad ning ruumide puhastused (plaatpinnad, laminaadid, parketid, PVC, teras).

Autode sisepuhastuse hinnad algavad 60€ (sedaan-universaal) ning lõppevad väikebusside puhastamisega alates 120€.
Töö käigus puhastatakse lagi, uksepolstrid, põranda vaipkatted, konsoolid, armatuurid, istmed, pagasiruum ning uksepaneelid seest poolt). Plastdetailid töödeltakse peale puhastamist tolmu ja mustust hülgavate materjalidega, aknad kaetakse seest udu ja kondentsi tõrjuvate vahenditega ning uksetihendid silikoonitakse. Eeldatav tööaeg keskmiselt määrdunud auto puhul ca 2,5h. Võimalus ka auto meie sooja ruumi jätta kuivama ning hommikul auto tuua ja õhtul viia. Kõik selleks, et anda salong üle täielikult kuivanuna. Vajadusel võime Teie autole ka järgi tulla Tallinnas ja selle lähipiirkonnas.

Kodu-kontori põranda vaipkatete hinnad hakkavad 5€. Kokkuleppel saame vaipkatetel kodudes-kontorites ise järel käia. Orienteeruv puhastusaeg on ööpäev.


Aadress Tallinnas - Marja 3A
Info ning küsimused telefonitsi - 588 00 791 või 53 428 508
või e-mailitsi - bazingapesula@gmail.com

Kindlasti tasub eelnevalt oma töödest teada anda (kirjeldada vaipade suurusi ja seisukorda või käia autot näitamas koha peal) ja aeg broneerida, et tagada ladusat teenindust!

Aktiivne infovoog ning pidevad uuendused-uudised saadaval ka Facebookis - http://www.facebook.com/BazingaAurupuhastus