Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

iPod nano 7, 16 gb

Номер объявления: 2027294

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

iPod nano 7, 16 gb

Цена
165 €
Количество
1 шт
Добавлено
08.12.2012 16:38
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

* Kasutatud 2 päeva. Kaasa saab originaalpakendi koos kasutusjuhenditega, Apple EarPods-kõrvaklapid, lightning-liidese USB-kaablile, ostutšeki (iPod on ostetud Suurbritanniast Argos`e kaupluseketist 01.12.2012 - garantii kehtib).

Kättetoimetamine kokkuleppeliselt.

KIRJELDUS:

Kõigest 5,4 mm paks ja umbes sama suur kui pangakaart – uus iPod nano on õhem kui kõik varasemad. 2,5-tolline Multi-Touch-ekraan on ligi poole suurem kui eelmisel iPod nanol, et saaksid oma lemmikmuusikat, -fotosid ja -videoid rohkem vaadata. Nuppude abil saad lugusid kiiresti esitada, peatada või muuta ning reguleerida helitugevust. Tänu uuele sujuvaks kujundatud anodeeritud alumiiniumist korpusele istub iPod nano käes sama hästi kui kõlab. Ja iPod nano ei oleks ju iPod nano ilma säravate värvideta, millest üks on ilusam kui teine.

Puuduta, et esitada oma lemmiklood. Või terved albumid. Või kõik selle esitaja lood. Saad neid valida isegi žanri või helilooja järgi. Sirvi oma muusikakogu ja vaata albumite kaanepilte suurel ekraanil. Või võta iPod nano ja raputa seda – see valib sinu muusikakogust automaatselt mõne muu loo.

Ütleme, et kuulad mõnda oma lemmiklugu ja soovid samas meeleolus jätkata. Puuduta lihtsalt Geniust. Genius otsib sinu iPod nanost üles teised lood, mis omavahel hästi kokku sobivad, ja koostab sinu jaoks esitusloendi. Saad iTunesis luua Geniuse mikse ja meelepärased tulemused oma iPod nanoga sünkroonida. Seejärel puuduta lihtsalt ikooni Genius Mixes ja saadki taas nautida avastamisrõõmu, kuulates ammu meelest läinud lugusid.

Vaata nüüd iPod nanost oma lemmiktelesaateid, Hollywoodi menufilme, tasuta videokujul taskuhäälingusaateid ja koduvideoid. Ja seda kõike 2,5-tollisel Multi-Touch-laiekraanil. Puuduta esitamiseks, edasi- või tagasikerimiseks ja peatamiseks. iPod nanoga saad meelt lahutada millal ja kus iganes soovid.

iPod nano sisseehitatud Bluetooth 4.0 liides viib su muusikaelamuse uuele tasemele. iPod nano ja Bluetooth-toega kõrvaklappide ning toetatud kõlarite ühendamine on lihtsamast lihtsam. Kuna segavaid juhtmeid pole, on iPod nanoga mugav trenni teha. (Enam ei pea kartma, et need jõusaalis mõne seadme taha kinni jäävad.) Ja kui su auto helisüsteemil on Bluetooth-tugi, saad iPod nano autosse istudes käivitada sealt, kus enne pooleli jäid. Ega jää ühestki olulisest hetkest ilma.

FM-raadioga püsid enda ümber toimuvaga kursis – kuula matšiülekannet, uudiseid, oma lemmikjutusaateid või muud. Ühenda lihtsalt kõrvaklapid ja puuduta juhtelementide kuvamiseks. Koputa raadioketast jaamade muutmiseks või puuduta, et määrata oma lemmikjaamad. Soovid pausi teha? Live Pause ei jäta sind ühestki olulisest hetkest ilma. Puuduta loo või programmi peatamiseks ja puuduta uuesti, et jätkata. Saad isegi kuni 15 minutit tagasi kerida ja laulusõnad üle kuulata. Või otseülekandele järelejõudmiseks edasi kerida.

Apple'i disainerid ja insenerid soovisid luua kõrvaklappe, mida oleks kõigil mugav kõrvas kanda ja mis seal ka püsiksid ning pakuksid seejuures kvaliteetset heli. Nad testisid enam kui 600 inimesel 124 prototüüpmudelit. Tulemuseks on täiesti uued kõrvaklapid – EarPods. Selliseid pole sa varem näinud. Ega ka kuulanud. Ning helikvaliteet on pea sama hea kui tipptasemel kõrvaklappidel.

Selleks, et iPod nano õhemaks teha, tuli midagi olulist muuta: 30 klemmiga liides asendati uue, väiksema ja paremaga. Tutvustame sulle Lightning-liidest, mis on märkimisväärselt vastupidavam kui 30 klemmiga liides. Kuna see on ümberpööratav, siis pole enam võimalik kaablit valepidi ühendada. Kui sinu iPod nano tarvik ühildub ainult 30 klemmiga liidesega, saad selle siiski iPod nanoga ühendada. Selleks kasuta adapterit Lightning-liides 30 klemmiga liideseks (müüakse eraldi). Aga kuna tarvikutel kasutatakse järjest rohkem traadita side Bluetooth-tehnoloogiat, siis ei ole kaablite pärast enam kaua vaja muretseda.

iPod nano on ideaalne trennikaaslane. See motiveerib sind muusikaga ja pakub reaalajas tagasisidet. Kuna iPod nanol on sisseehitatud Nike+ tugi ja sammuloendur, pole enam vaja sammude, vahemaa, kiiruse, aja ja kulutatud kalorite arvestamiseks kasutada vastuvõtjat või jooksujalatsi sisse käivat sammuloendurit. Sisseehitatud Bluetooth-tehnoloogia abil saad luua juhtmevaba ühenduse pulsivöö ja kõrvaklappidega ning hõlpsamalt trenni teha. Kui treening tehtud, sünkrooni iPod nano nikeplus.com veebilehega ning hinda oma päevategevusi ja eesmärke, vaata oma NikeFuel näitajaid ning võrdle enda ja sõprade treeningprogramme. Ja nii iga päev.

Võta paar tuhat fotot endaga kaasa ja vaata neid täpselt seal, kus parajasti asud. iPod nano suuremalt ekraanilt on seda mugav teha. Vii foto suurendamiseks sõrmed kokku ning tõesta kolleegidele, et sa hoopis naersid, mitte ei karjunud sellel Itaalia ahviraudteel. Või tee tuju heaks oma koera veidrate magamisasendite vaatamisega. Sest lisaks kõigele muule heale, mida iPod nano pakub, on see ka suurepärane pisike fotoalbum.

Suure tõenäosusega leidub peaaegu kõige sind huvitava kohta mõni heli või videoga taskuhäälingusaade, mida saad otse oma iPod nanos vaadata ja kuulata. Sirvi saateid iTunesi taskuhäälingusaadete kataloogis. Ja kui leiad mõne, mis sind huvitab, siis telli see. Nii ei maga sa ühtki osa maha. Ning mis veel parem – paljud neist on tasuta.

iTunes on kõige hõlpsam viis, kuidas iPod nano muusika, filmide, taskuhäälingusaadete ja muuga sisustada. Osta oma Mac- või PC-arvutis iTunesi poest soovitud tooteid või impordi CD-kogu iTunesi. Seejärel saad ise esitusloendeid luua või lasta neid Geniusel koostada ning valida Geniuse miksid ja sünkroonida need oma iPod nanoga.

iPod nano sisaldab hõlbustusfunktsioone, mis aitavad ka puudega inimestel muusikat, heliraamatuid ja muud nautida.

Maailma esimene liigutustepõhine ekraanilugeja ütleb ekraanil olevate menüüde, lugude ja esitajate nimed – vaja on vaid üht sõrmepuudutust.

TEHNILISED ANDMED:

Värvus: hõbehall
Maht: 16 GB
Pikkus: 76,5 mm
Laius: 39,6 mm
Paksus: 5,4 mm
Kaal: 31 g
Ruumala: 15,537 mm3

Ekraan:
* 2,5-tolline (diagonaal), laiekraan
* Multi-Touch-ekraan
* 240x432 eraldusvõime, 202 pikslit/toll

Heliesitus:
* Sagedus: 20–20 000 Hz
* Toetatavad helifailiformaadid: AAC (8–320 kbit/s), kaitstud AAC (iTunesi poest ostmisel), HE-AAC, MP3 (8–320 kbit/s), MP3 VBR, Audible (vormingud 2, 3, 4, Audible Enhanced Audio, AAX ja AAX+), Apple Lossless, AIFF ja WAV
* Kasutaja konfigureeritav maksimaalne helitugevus

Toetatavad videofailivormingud:
* H.264 video: 720x576 pikslit, 30 kaadrit sekundis, Võrdlusalus, Main ja High Profile 3.0 koos AAC-LC-heliga kuni 256 kbit/s, 48 kHz, stereoheli .m4v-, .mp4- ja .mov-failivormingutes
* MPEG-4 video: kuni 2,5 Mbit/s, 720x576 pikslit, 30 kaadrit sekundis, Simple Profile koos AAC-LC-heliga kuni 256 kbit/s, 48 kHz, stereoheli .m4v-, .mp4- ja .mov-failivormingutes

FM-raadio:
* Ameerikas, Aasias, Austraalias, Euroopas ja Jaapanis kehtivad kohalikud sätted
* Live Pause raadioülekande peatamiseks ja tagasikerimiseks (kuni 15 minutit)

Sensor:
* Kiirendusmõõtur

Toide ja aku:
* Sisseehitatud laetav liitiumioonaku
* Muusika esitusaeg: kuni 30 tundi täislaetud aku korral
* Video esitusaeg: kuni 3,5 tundi täislaetud aku korral
* Laadimine USB-liidesega arvuti või toiteadapteri kaudu (müüakse eraldi)
* Kiirlaadimisaeg: umbes 1,5 tundi (laeb kuni 80% aku mahutavusest)
* Täieliku laadimise aeg: umbes 3 tundi

Kõrvaklapid:
* Apple EarPods

Hõlbustusfunktsioonid:
* Liigutustepõhine ekraanilugeja VoiceOver
Suure eraldusvõime ja reguleeritava taustvalgustusega LCD-ekraan hõlbustab hämaras lugemist
* Vastandvärvid
* Monoheli

Keeled:
* 35 kasutajaliidese keelt: araabia, brasiilia (Portugali), inglise (UK), kantoni (traditsiooniline hiina), katalaani, horvaatia, tšehhi, taani, hollandi, inglise (US), soome, prantsuse, saksa, kreeka, heebrea, ungari, indoneesia, itaalia, jaapani, korea, malai, norra, poola, portugali, rumeenia, vene, lihtsustatud hiina, slovaki, hispaania, rootsi, tai, traditsiooniline hiina, türgi, ukraina, vietnami. Araabia ja heebrea keele puhul ei ole mõned kasutajaliidese üksused suunaga paremalt vasakule
* Treeningufunktsiooni suuline tagasiside on saadaval seitsmes keeles: hiina (mandariini), inglise (US), prantsuse (Prantsusmaa), saksa, itaalia, jaapani, hispaania (Hispaania)
* 29 VoiceOver keelt: hiina (kantoni, mandariini), tšehhi, taani, hollandi, inglise (Austraalia, UK, US), soome, prantsuse (Kanada, Prantsusmaa), saksa, kreeka, ungari, itaalia, jaapani, korea, norra, poola, portugali (Brasiilia, Portugal), rumeenia, vene, slovaki, hispaania (Mehhiko, Hispaania), rootsi, tai, türgi