Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Книга "Путинская Россия", А. Политковская

Номер объявления: 2038652

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Книга "Путинская Россия", А. Политковская

Цена
10 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
14.12.2012 11:44
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Selle raamatu autorit, ajakirjanik Anna Politkovskajat ei ole enam. Palgamõrvar laskis ta 2006. aasta 7. oktoobril kodumaja liftis maha. See juhtus raamatu peategelase, Vladimir Putini sünnipäeval.

“Putini Venemaa” lõpus ütleb Politkovskaja: “Olen palju mõelnud: miks ma ometi Putini niimoodi ette võtsin? Misk ma küll teda nii väga vihkan, et kirjutasin isegi raamatu? Ma pole ju tema opponent ega poliitiline võistleja, vaid kõigest Venemaa kodanik, 45-aastane moskvalanna, kes mäletab N Liitu kogu selle 1970.-80. aastate kommunistlikus roiskumises – ega taha enam uuesti sinna sattuda.”

Laiemalt tuntuks sai Politkovskaja Tšetšeenia sõdade tegelikkust paljastavate raamatutega, millest eesti keeles on ilmunud “Teine Tšetšeenia sõda”. “Putini Venemaa” vaatenurk on laiem. Tahes-tahtmata hakkad selle targa ja vapra naise viimast raamatut lugedes mõtlema: kes võis lasta ta tappa? “Putini Venemaa riivab valusalt kõrgemat ohvitserkonda, korrumpeerunud riigiaparaati, äraostetavaid kohtunikke, maffiaga läbipõimunud äri- ja võimuringkondi ning muidugi ka Kremlit. Kardetavasti ei selgu Politkovskaja tegelik tapja kunagi.

Похожие объявления