Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Aesthetic Health and Spa

Номер объявления: 2044591

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Aesthetic Health and Spa

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
17.12.2012 16:05
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Aesthetic Health and Spa
See on Ilu- ja Esteetikastuudio, Õppekeskus ja Professionaalse kosmeetika kauplus.
Aesthetic Health and Spa on ilusfääri kõige viimaste maailmasuuniste ning kosmetoloogia parimate traditsioonide üllatavalt harmooniline kooslus.

Eristab AESTHETIC Health and Spa ilusalongi teistest Eesti ilusalongidest PARIM TEENUSTE VALIK, KÕIGE MITMEKESISEMAD NÄO- JA KEHA HOOLDUSE METOODIKAD ning APARAAT-KOSMETOLOOGIA UUSIMAD TEHNOLOOGIAD!

Meie Ilusalong pakkutab Uued Aparaat-metoodikad, Kosmeetilised hooldused, Ilu injektsioonid, Juuksuri teenused, Küüntehooldus, Ripsmete pikendamine, Visaaži, Erinevad Massaazi liigid, Keha mähised ning saate leida ka palju teisi teenusi. Oma professionaalsetes hooldustes kasutame maailmakuulsaid kosmeetikabrände, millest suurimad on:
Prof Lashes (Korea), TOSCANI COSMETICS (Hispaania), Bleu & Marine Bretania (Prantsusmaa), Bes beauty & science (Itaalia), SENSOL (Itaalia).

Samuti meie tegevusalaks on professionaalsete keha ja näohooldusvahendite, kosmeetika, tarvikute ja salongisisustuse maaletoomine ning turustamine juuksuri-ja ilusalongidele, lisaks jaemüük tavatarbijatele. Oleme ka ripsmete pikendamiseks vajaliku professionaalse kosmeetika kauplus.

Meie õppekeskuses toimuvad erinevad kursused ja meisterklassid nii algajaile, kui ka professionaalidele:
Jumestus, Ripsmete pikendus, Massaaz, Depilatsioon, Maniküürija.

Meie jaoks on iga klient ainulaadne! Te võite end usaldada MEIE MEISTRITE ASJATUNDLIKU TIIMI kätte - nad arvestavad üksnes Teie individuaalsete eripäradega.

Astuge läbi! Avame Teile ilu saladuse!