Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Наращивание ресниц

Номер объявления: 2060433

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Наращивание ресниц

Цена
15 €
Оплата
Наличные
Добавлено
27.12.2012 22:52
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Armsad ja lugupeetud naisterahvad!

Kes meist poleks mõelnud hommikul ärgates,tööle- või ka õhtuti peole minnes,kui mugav oleks ärgata lihtsalt ilusana,säravate silmadega ilma,et neid peaks pähe joonistama või maalima? Selleks on meie jaoks teinud oma täieliku läbimurde 21 sajandil - ripsmepikendused.
Ripsmepikendusi on olemas erineva pikkuse ,paksuse ning kaarduvusega niiet kõik kellel vähegi soovi on, leiavad enda jaoks ilusa ja parima loomulikult kauni tulemuse.Ripsmekarvad paigaldatakse kõik eraldi, ehk iga täiskasvanud karva külge üks pikendus. Selleks kaetakse eelnevalt alumised ripsmed kinni spetsiaalse õrnalt kinnituva teibiga või geelpatjadega.
Kuna palju on küsitud , et kas see on ka valus? Siis siin on vastus: Ripsmete paigaldamine nagu ka hooldamine ei ole ega tohi olla kunagi valus! Võimalik on isegi sügavasse unne laskuda(on tihti ette tulnud, et kliendid magusasse unne jäävad:) ja ärgates lihtsalt ilusam olla:)).
Seega broneeri aga julgelt aeg ja luba omale kaunid lopsakad ripsmed, mugavus, igapäevane aja kokkuhoid ning võluv ja seksikas pilk;)

JAANUARI LÕPUNI HINNAD ÜLISOODSAD!!!
Paigaldus - 15€
Hooldus - 10€
Swarowski kristall 1 tk - 1€
(materjal - naarits)

Aegu saad broneerida meilitsi - Kvirgebau@gmail.com või helistades - 56776636

Parimate soovidega,
Kaisa.