Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Бочковая баня “Baruto” 4м Терраса и дровяная печь

Номер объявления: 2067321

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Бочковая баня “Baruto” 4м Терраса и дровяная печь

Цена
4 500 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
02.01.2013 18:03
Местонахождение
Kõrveküla

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Milleks raisata raha sauna ehitamise peale, kui saad Baruto sauna kordades odavamalt? Baruto tünnisaun on mobiilne ja kvaliteetne ning leil pakub pinget ka kõvematele saunameestele. Baruto sauna komplekt sisaldab: tünnisauna, Harvia puukerist, kerisekive, eesruumi, leiliruumi, terrassi, korstnat, 4 akent, 2 ust, head leili ning lõõgastavat tunnet. Saun on komplektne ning valmis koheseks kasutamiseks.

Lõõgastu koduaiast lahkumata

Tünnisaun on kordades odavam lahendus, kui sauna ehitamine ning sa ei vaja ehitusluba. Saun on tehtud kuusest: saun on 4m pikk ja läbimõõt on 2,4 m. Need on ideaalsed mõõtmed, kui soovid enda ruumi mõistlikult kasutada. Saunas on olemas nii leiliruum, eesruum kui ka terrass. Baruto tünnisaun on puurkerisega ning mahutab 6 inimest. Sauna materjal on hoolikalt valitud ning puit on töödeldud loodusliku tõrvaõliga. Saunas on mugav leiliruum koos Harvia puukerisega ning kui oled leilitamisest väsinud saad terrassil värsket õhku hingata ja külma jooki nautida.

Kuidas sauna transporditakse?

Kui saun on meie Kõrveküla müügiplatsil olemas, saad sauna kätte mõne päevaga. Kui sauna  ei ole kohapeal olemas jõuab saun sinuni 1-2 nädalaga. Transpordi saad Tunmanist tellida või soovi korral sellele ise Kõrvekülla järgi tulla.

Похожие объявления