Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Volvo 460, 1991г, 1,7, 70 kw

Номер объявления: 2087380

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Volvo 460, 1991г, 1,7, 70 kw

Цена
370 €
Не содержит НДС 20%
Добавлено
13.01.2013 23:57
Местонахождение
Otepää-Tartu

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Месячный платёж 7.98

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Информация об автомобиле

Марка и модель:

Описание

Lisadest on autol ABS-pidurid( töötavad!) 2x el. aknad, el.peeglid( soojendusega) ,2x istmesoojendused el. katuseluuk, esimesed udutuled, tuledepesurid, tagaakna kardin:)
Olemas ka 14-tollised originaal-valuveljed M+S rehvidega.

Auto on seisnud alates 2008a, puuduvad nii ülevaatus kui ka kindlustus. Kuid masin on sõiduvõimeline, peale pikka seisimist käivitus ilusti, käigud lülituvad kergelt ja raginata, pidurid võtavad, kõik tuled ja viled töötavad, klaasid on terved, salong on puhas, väga mugav ja ka terve. Sõita on asjaga iseenesest mõnus- vedrustus on pehme, erilisi kolinaid- naginaid salongi ei kostu. Isegi kõik lisad töötavad ( istmesoojendused küll vahel streigivad)

Kere on kõva, roostet välisel vaatlusel ei leia, eks mõni koht karbi ja põhja all ikka on kuid mingeid auke kusagil pole, seega kere väga hästi säilinud. Tosoolid-õlid püsivad sees, mingeid loike auto alla ei teki.

Kui keegi kusagil veel sellist autot ehitab siis väga hea varuosadeks juurde osta, ülevaatuse läbimiseks tuleb ikka ühte-teist teha, näitkes summuti laseb mõnest kohast läbi, käsipiduritross oli kinni jäänud, nüüd üldse alt ära võetud. Kindlasti leiab midagi veel mis näppimist vajaks.Rohkem pilte siit :
http://fotoalbum.ee/photos/nighthawk/sets/1343271
Tehke omapoolseid hinnapakkumisi, siiski mõistuse piires- vanametalliks lammutada oskan ise ka.

Похожие объявления

Обязательно ознакомьтесь с условиями финансовой услуги eestihoius.ee и, при необходимости, проконсультируйтесь со специалистом. Пример лизинга: сумма 5 000 €, период погашения 4 года, фиксированный годовой интресс 18,8%, ставка затратности кредита 21,38%, плата за договор 100 €, ежемесячный платеж по займу 149 €, общая сумма кредита 7 252 €. В примере не учитывается стоимость перерегистрации и страхования автотранспортных средств.