Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Samsung Galaxy S3 32GB White разблокирован

Номер объявления: 2102813

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Samsung Galaxy S3 32GB White разблокирован

Цена за штуку
300 €
Количество
Более 100 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод, подробнее в описании
Возврат
Не принимается
Добавлено
22.01.2013 01:59
Местонахождение
Taanilinna

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Galaxy S III firma lipulaev mobiiltelefon annab teile kõige võimsam riistvara ja tarkvara leiad kusagil. Esiteks, seal on 1.5 GHz kahetuumaline protsessor veendumaks, et kõik toimib kiiresti ja sujuvalt. Teiseks, seal on Android ™ 4.0, Ice Cream Sandwich platvormi. Sul on kõige targem nutitelefoni ümber.

Ekraan meetmete 4,8 tolli Super AMOLED HD. Põhiomadused toetab jagamise kohta suuremas ulatuses. S Beam, saad jagada suur HD faile sekunditega - puudutage lihtsalt ühilduvad seadmed back-to-back. S Beam võtab täielikult ära NFC (Near-Field Communication) ja WiFi Direct tehnoloogia, mistõttu on kiire ja lihtne jagada fotosid, videoid, dokumente, kalendreid, kontakte ja palju muud. Ja sa ei pea isegi Wi-Fi ® või signaal. Lisaks saate mängida oma muusikat, videoid ja slaidiprogrammi mis tahes ühilduva HDTV või arvuti kõigile näha.

Ekraan on nii särav ja ilus Galaxy S III, sa ei taha kunagi stop watching. Pop up Play, sa ei pea. See on pilt-pildis funktsioon, mis võimaldab jätkata vaadata oma HD videod, kui te surfata Internetis või kontrollida oma e-posti. See on multitegumtöötlus, et max.


Lisa meid Skype rohkem infot: thephoneshopltd202

Похожие объявления