Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Aprilia Sonic

Номер объявления: 2104742

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Aprilia Sonic

Цена
100 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные
Добавлено
22.01.2013 23:48
Местонахождение
Viljandimaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Месячный платёж 2.16

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Tere paneksin siis enda rollleri müüki kõik on korras ainult silinder peale panna annan 50cc silindri kaasa aga ta natuke seisnud väiksed roostetäpid peal aga natuke vesilihvi ja korras puudu on ainult silindri tihend ja kolb.Uut nõellaagrit oleks ka vaja kuna enne oli teine silinder peal ja selle silindri nõellaager ei sobi kepsule. Esineb natuke iluvigu aga need väiksed. Ja mõned sellised kondli kruvid on puudu aga see väike asi kondlid ära ei kuku. Sellise hinna eest rollerit küll.
Masinal peal: 19mm mallossi karburaator(manuaal toorega), uus väntvõll koos laagritega (sobib 70cc kui ka 50cc), klapilehed uued, reduktoris uus õli.
Masinal oli peal muidu 70cc streetrace silinder aga sellest alles ainult silindri kaas aga selle saab kaasa. Uued rullikud stage6 omad saab terve komplekti kaasa seal erinevad raskused ise saate vaadata kas tahate kergemaid või raskemaid siis uus survevedru enne oli originaal aga ostsin natuke jäigema. Roller pole arvel aga paberid on rolleril olemas, et ei tule arvele võtmisega mingeid probleeme.
Täpsemat infot vaja siis helistage 56305188

Похожие объявления