Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Lodger Bunker тёплый мешок

Номер объявления: 2143886

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Lodger Bunker тёплый мешок

Цена
50 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
10.02.2013 21:56
Местонахождение
Tallinn, Haabersti

Информация о пользователе

Отправить сообщение

Müüa kasutatud, kuid korralik, ilus ja väga soe Lodger Bunker soojakott.
Talvel väikese lapsega väga mugav vankris kasutada. Ka kevadel on hea kasutada, siis saab seesmise kihi ära võtta ja ainult pealmist fliiskotti kasutada.Kirjeldus:

Pehme plüüsist äravõetav sisene kate ja teine väline kate soojast fliisist. Unikaalne kombinatsioon võimaldab BUNKERIT kasutada iga ilmaga. Kui ilm on külm, siis kasutad magamiskotti koos voodriga. Vähem külma ilmaga kasuta ainult fliisist osa. Voodrit saab panna ka turvahälli, vankrisse või kärusse lapsele alla, et oleks soe ja pehme istuda. BUNKER on praktilisem kui mõni teine magamiskott, mis suletakse lukuga. Kui laps istub iseseisvalt, mähi fliisist osad lihtsalt tema ümber. BUNKER tervenisti avatav ja on takjastüüpi kinnitusega. BUNKER on kergesti pestav ja kuivatatav. Fliis on ülikerge materjal, mis aitab kaasa õhu tsirkulatsioonile ja reguleerida niiskust nii, et sa ei pea muretsema lapse ülekuumenemise pärast. BUNKER on varustatud 5 kohas aukudega turvavööde kinnitusele mõeldes. Vooder ja fliisist kate on omavahel värvidega sobitatud.

Pesemisjuhend: Pese esimene pesu eraldi jahedas vees vees. Ära kasuta pleekaineid ega vettpehmendavaid pesuvahendeid. Kuivata nööril või tsentrifuugis, mitte kuuma õhuga. Ei triigita.
Kogupikkus 107 cm.


(Lisatud piltidest 2 viimast on võetud internetist.)