Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Nikon Coolpix L110

Номер объявления: 2144251

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Nikon Coolpix L110

Цена
140 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
11.02.2013 09:26
Местонахождение
Tartu

Информация о пользователе

Отправить сообщение

Kaamera ostetud ca 2 aastat tagasi, kuid väga heas korras. Ostuhind oli 260 EURi. Pilte tehtud alla 500, seega praktiliselt uus. kaasas karp koos lisatarvikute ja dokumentidega. Ekraanil peal kaitsekile. Sobib nii algajale kui juba kogenenumale pildistajale. Kaameraga võimalik teha suurepäraseid videosid, makrovõtteid ja sportvõtteid.

Tehnilised andmed:
15x suumiga NIKKOR lainurkobjektiiv pakub väga suurt täpsust ja head lahutusvõimet (35 mm objektiiv = 28–420 mm).

Terav 720p kõrgeraldusega (HD) videosalvestus koos heliga: jäädvusta kogu tegevus tervelt 30 kaadriga sekundis. Sisseehitatud stereomikrofoniga varustatud kaamera’ optilist suumi ja automaatfookust saab kasutada kvaliteetse videopildi salvestamiseks.

Täiendav ühilduvus harilike AA-patareidega muudab kaamera’ jõuallika uuendamise lihtsaks kõikjal üle maailma.

Avar 7,5 cm (3-tolline) peegeldumisvastase kattega ja kõrgeraldusega (460 000 punkti) LCD-ekraan teeb kompositsiooni leidmise ja taasesituse vaatamise lihtsamaks ka heleda päikese käes.

HDMI-miniühendus võimaldab ühendamist kõrgeraldusega teleritega.

Viis pildihägu vähendavat sätet parandavad hägusaid pilte automaatselt. Kõikumisanduriga stabilisaator on ühendatud elektroonilise stabiliseerimisfunktsiooniga (eVR), et kaamera värisemise mõju vähendada. Kõrge ISO (kuni 6400/3200**) valgustundlikkus vähendab hägusate piltide tegemise ohtu kiiresti liikuvate objektide või nõrga valguse korral. Liikumistuvastus aitab kompenseerida kaamera ja objekti liikumist. Parima kaadri valija (BSS) funktsioon valib 10 järjestikuse võtte seast automaatselt teravaima kaadri.

12,1-megapiksline lahutusvõime aitab jäädvustada erakordselt detailirikkaid pilte, mida võib printida täies mõõdus või ainult teatud osas ka suurtes formaatides.

EXPEED pilditöötlussüsteem maksimaalse jõudluse ja parima kvaliteedi saavutamiseks.

Stseeni automaatvalija valib sobivaima stseenirežiimi kõige levinumateks olukordadeks.

Lihtne automaatrežiim: optimeerib kõik kaamera sätted vastavalt valgustingimustele.

Nutikas portreesüsteem: uuendatud automaatika aitab teha täiuslikke portreepilte. Smile Timer teeb pildi just siis, kui valitud objekt naeratab. Blink Proof annab märku, kui keegi oli silmad sulgenud. Täiustatud näotuvastusega autofookus koos sisseehitatud punasilmsuse vähendusega aitab kiiresti avastada ja täpselt fookustada kuni kaksteist nägu kaadri kohta ning parandab välgu põhjustatud vale silmade värvi juba pildistamise hetkel.

15 stseenirežiimi pakuvad optimaalseid sätteid fotograafias levinumatele stiilidele, efektidele ja olukordadele.

Sarivõttega spordirežiim: tehke kuni 30 järjestikust võtet kiirusega kuni 13 kaadrit sekundis.

Makrorežiim aitab ligineda objektile kuni 1 cm kaugusele ja jäädvustada kristallselgelt kõik üksikasjad.

Похожие объявления