Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

F.Price качели с музыкой джунгли

Номер объявления: 2151860

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Возврат
Не принимается
Добавлено
14.02.2013 22:26
Местонахождение
Rakvere, Lääne-Virumaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Müüa väga korralik F.Price kiik, mis käib ette taha ja küljelt küljele, 2010. a välja tulnud dzungli motiividega, loomad liiguvad üleval, palju muusikat, kiirused erinevad jne. Olles 2 lapse puhul kasutanud erinevaid kiiktoole, leian, et see on parim, lisaks on antud eksemplari võimalik kasutada nii patareide kui vooluvõrgu abil, enamik neist töötab ainult patareidega. Sobib kasutada beebi uinutamiseks päeval, gaasivalude leevendamiseks, lihtsalt emale vabade kätte andmiseks ja isegi söögitoolina (mida meie ei teinud, sest minu 8-kuune poiss on juba ligi 10 kg ja alles hakkab lisatoitu sööma).
Kui teed väärika hinnapakkumise, saad kaasa samade motiividega toakombe nr 62 suurusele (Lindex i oma ja uniseksuaalne).

Sümboolsete hindadega müüa ka palju teisi laste asju, peamiselt riideid ja mänguasju, s.j on isegi uusi riideid alla aasta vanusele poisile (toodud peamiselt Dublinist, kus head hinnad panevad ostma hulgi).

Jäta teade ja avalda huvi, mida vaja, teen pakkumise. Piltidega ei jaksa mässata, kaks pissipoissi ja suur majapidamine.

Похожие объявления