Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

BMW e30 316

Номер объявления: 2187790

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

BMW e30 316

Цена
900 €
Не содержит НДС 20%
Добавлено
04.03.2013 10:47
Местонахождение
Harjumaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Месячный платёж 19.42

Расчёт является примерным
и результат может отличаться
от предлагаемых условий.

Информация об автомобиле

Марка и модель:

Описание

Auto on siis 1985 aasta preface ja 316, aga 1.8 66kw mootoriga.
Autost nii palju, et see bmw on olnud minu käes täpselt aasta ning enne seda oli seisnud 6 aastat. Suvel sai see ülevärvitud ning põhi keevitatud, aga ise päris rahule ei jäänud ning kindlasti mina isiklikult värviksin uuesti üle karbi osad ehk ning esitiivas on ka mõlgid sees, aga need üle värvitud ning pagasniku luugi millel on pahtlimõlk näha ja klaasliimi kuna originaal lippi see kinni ei hoidnud. Värvitud sai ta 1l värvi + 200ml matistajat. Samuti on ka vahetatud asjadest päris pikk nimekiri, mille ka lisan kuulutuse lõppu. Talvel otseselt sõitnud pole, seisnud maja ees.
Vigadest nii palju, et vahetust vajaks mootor, mis on mul endal olemas kuna vana mootor tõmbas lõpus õli silindrisse, kui vaja siis ka saab auto hetkel veel käima ja isegi peaks sõidetud saama. Vahetada tuleks ka tagapiduri klotsid, käsipiduritross, üks piduritoru kuna tegin sellele pimeda ette ning töösilindrid. Peale nende vahetust peaks ka ilmselt puhtalt ülevaatuse läbima. Kui kindel ostja vahetan mootori ise ära.
Ei oska väga midagi siia rohkem kirjutada, aga autost on ka teema siia foorumi tehtud, kus kogu töö kirja pandud. Auto hind sõltub ka suurelt sellet, mida üldse kaasa tahetakse. Nii öelda plank hinnaks paneksin 800.- ehk siin ilma m-tech 1 põlleta, hetkel all orig pudelikorgid. Kaasa on mul anda ka varuosi, aga juurde lisaraha eest on mul pakkuda M-tech 1 esimene põll, zender tagumine lisa ning sport esimesed tumedad istmed.
Vahetatud asjad:
*termostaat
*õhufilter
*radiaator
*taga numbrilaua tuled
*süütelukupõhi
*stabika vardad
*stabika puksid
*sarniirid
*juhipoolne rooliots
*klapikambrikaane tihend
*väljalaske kollektori tihend
*taga amordid
*plokikaane tihend
*esimene piduritoru
*veepump
*jagaja kaas
*jagaja rootori
*küünlad
Kindlasti midagi veel, aga hetkel meelde ei tule.

Похожие объявления

Обязательно ознакомьтесь с условиями финансовой услуги eestihoius.ee и, при необходимости, проконсультируйтесь со специалистом. Пример лизинга: сумма 5 000 €, период погашения 4 года, фиксированный годовой интресс 18,8%, ставка затратности кредита 21,38%, плата за договор 100 €, ежемесячный платеж по займу 149 €, общая сумма кредита 7 252 €. В примере не учитывается стоимость перерегистрации и страхования автотранспортных средств.