Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Студия Артмод

Номер объявления: 2190021

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Студия Артмод

Цена
Не определена
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
05.03.2013 09:55
Местонахождение
Tallinn

Информация о пользователе

JelenaGomenjuk

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

http://www.youtube.com/watch?v=7Tbm9pFxZZk&feature=youtu.behttp://www.youtube.com/watch?v=9fHOqew7xlU
MTÜ Stuudio Artmod ,Tallinn , Eesti VabariikJelena Gomenjuk pakub Teie Firmale lõbustus ja kultuuriürituste organiseerimise võimalus ja parimad eksootilised programmid.www.artmod.euPaketti kuulub:VARIETE show “ PRIMAVERA “ – tantsu etendus 30 minuti

Show maksmus – 300 euro (Tallinnas)-KUUM ARAABIA SHOW - 14 minutiline programm koosneb kõhutantsust tsimballiga ja zongleerimisest kõhulihastega.Tehnika nimetus on BELLY FUSION.See on ainulaadne show , mida esitavad ainult mõningad tantsijannad maailmas.üks nendest elab ja töötab Eestis.Etendus kuulub kõrgema klassi kategooriasse.

(zongleerimine ja töö muusikariistadega laval).

Show maksmus on 100 eur (Tallinnas)- ELAVA TULE SHOW - 9 minutiline programm lahtise tulega.Programmis on kasutusel põlevad LEHVIKUD ,POI kettidel ja kahepoolsed TÕRVIKUD.Etendus kuulub kõrgema klassi kategooriasse(zongleerimine esemetega ja lahtine tuli)

Show maksmus on 200 eur. ( Tallinnas),

- EKSOOTILINE SHOW 6 MADUDEGA - 8 minutiline tantsuprogramm idamaises stiilis ja 30 minutiline võimalus pildistada madudega.

Etenduse maksmus on 200 eur.ja pildistamine .(Tallinnas)-EKSOOTILINE SHOW PYTONIGA - 4.30 minutiline tantsu program idamaises stiilis ja 30 minutiline võimalus pildistada maoga

Etenduse maksmus on 150 eur.(Tallinnas)INDIA BOLLYWOOD TANTS – 9 minuti tantsu peogram . Etenduse maksmus on 100 eur .(Tallinnas )UUS!!!

- TULE FAKIIR - 10 minutiline programm lahtise tulega kahepoolsed TÕRVIKUD .Etendus kuulub kõrgema klassi kategooriasse.

Etenduste maksmus on 200 eur. (Tallinnas)- KLOUNESS PEPINE (lapsele)- 60 minutiline tantsu programm zongleerimisega 3 palliga, POIEGA ja kahepoolsete TÕRVIKUTEGA. ja laste lõbus MAKE-UP ja palli mängud .

Estraadietendus.

Etenduse maksmus 50 eur- 1 tund. (Tallinnas).Antud hinnad kehtivad Tallinnas.Väljaspool Tallinnat tellija maksab kõik transpordikulud,olenenevalt kontserdi läbiviimise kohast.

Meie firma palub teha 50% ettemaksu 7 päeva enne kontserti.Tasu show eest kanda MTÜ Stuudio Artmod

Swedbank

221025207528

Kultuurine teenindamine

www.artmod.eu artmod@hot.ee 6445100,5533076