Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Респиратор "Esfil Tehno" SK-302 - FFP3

Номер объявления: 2209493

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Респиратор "Esfil Tehno" SK-302 - FFP3

Цена за штуку
1.08 €
Количество
Более 100 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
11.03.2013 14:02
Местонахождение
Sillamäe, Ida-Virumaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Esfil Tehno AS toodab juba rohkem, kui 45 aastat erinevaid respiraatoreid. Valmistamisel kasutame unikaalset tehnoloogiat, seetõttu on meil võimalus tagada ühtne kiuddiameetria alates 0,1 mikronist kuni 10 mikronini, või nende segu. Tulemusel saame maskid, mis on kvaliteetsemad, kui paljud teised.

Respiraatoreid SK tüübi vastavad eurodirektiivi 89/686/ЕЕС Personal protective equipment ja eurostandarti EN 149 : 2001 + А1 : 2009 nõuetele ja omab tõendeid vastavuse Euroopa Liidus.

SK-302 respiraatorid on inimese hingamiselundite individuaalse kaitse vahendid kaitseks kahjulike ja ohtlike aerosoolide (tolmu, suitsu, udu, viiruste, bakterite jm) eest.

SK-302 võib kasutada pea kõigil tööstuse, põllumajanduse aladel ja olmefääris; keevitustöödel; ehitus- ja remontitöödel; teravilja jahvatatamisel, erinevate mittelendlevate materjalide ümberlaadimisel, sõelumisel, peenestamisel ja pihustamisel; kuiva pinnase töötlemisel mittelenduvate murkkemikaalide ja väetistega; heinakoristusel, kuivade lehtede ja prügi koristusel; koduloomade eest hoolitsemisel; ruumide ja hoovi kuival koristamisel; rõivaste ja karusnahatoodete juurdelõikusel; sünteetiliste pesemisvahendite valgendite, abrasiivsete puhastuspulbrite, tsemendi, alabasteri kasutamisel; piisknakkuse teel levivate nakkushaiguste (gripi, ägeda hingamisteede katarri jms.) profülaktika puhul, haigete eest hoolitsemisel; epideemiate, mikrobioloogiliste toode korral; jms.

http://esfiltehno.ee/