Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

I coo PEAK 8 3 в 1 комплект

Номер объявления: 2246308

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

I coo PEAK 8 3 в 1 комплект

Цена
80 €
Количество
1 шт
Возможен торг
Оплата
Наличные, банковский перевод
Добавлено
22.03.2013 21:06
Местонахождение
harjumaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Kirjeldus

Müüa korralik kärukomplekt kuhu kuulub käru, kookon, turvahäll(koos raamile kinnitamiseks mõeldud adapteritega) ning vihmakile.

Käru:
Väga mugavalt ja lihtsalt kokkukäiv vankriraam, käru osa saab kinnitada mõlemas suunas, teleskoopsang, sobib ka väga pikale inimesele, 5 punkti turvarihmad(rihmadel pehmendused), reguleeritav jalatugi, 4 erinevat taskukest/panipaika( 3 neist lukuga), reguleeritav turvakaar(piltidelt puudub kuna ma lihtsalt unustasin külge panna, me ise ei kasutanud seda), kaarvarju küljes peidetav aknake lapse jälgimiseks, seljatugi reguleeritav mitmesse erinevasse asendisse, raamil saab reguleerida jäikust ja pehmust, esirattad pöörlevad 360 kraadi( väga mugav poes käies turvahälliga) saab kergelt lukustada, jalgpidur. Väga pehme ja soe kookon, saab kasutada ka suvel nagu vankrikorvi. Värv on ilus ja kirgas, ei ole pleekinud, ma tegelikult ei teagi mis värv see on, veidi tumedam kui pronks? ehk. Värvilt sobib nii poisile kui tüdrukule.

Turvahäll:
Värvuselt beez, sobib nii tüdrukule kui poisile, beebisisu, rihmadel pehmendused, kaarvari, kiikumis ja fikseerimis võimalus, väga kergelt eemaldatav kate pesemiseks, adapterid kinnitamiseks käru raamile.

Vaata lisapilte http://public.fotki.com/aliism/icoo-peak-8/