Эстония

Скидки !

Раздел объявления: > > >

Nokia 6090 автотелефон gsm автомобиля, домой 8w, Class2

Номер объявления: 2247527

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Nokia 6090 автотелефон gsm автомобиля, домой 8w, Class2

Цена
58 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Возврат
Не принимается
Добавлено
23.03.2013 13:06
Местонахождение
Keila vald, Harjumaa

Информация о пользователе

arnis (1)

100% положительных отзывов

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Polnyi komplekt, v mashyno ili damoi gde otsen plohaja svas, antennu mozno postavit vysako, napremer na krysu (antenna 8W, ostorozno, derzat distantsuju 20cm).
Installatsaja otsel prostaja, minus, plus, i razbudit (radio ili podsvedka ili knopka esli v dom). Ne tsevo rezat ne nado, spetsialnyje kabelnyje podlutsitely v komplekte.

Vso tehnitseskoje:
http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/6090_usersguide_en.pdf
http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/6090_hardware_information_en.pdf

Po potste, ili okolo Keila ili v Tallinne.

Esjo po russki:
http://www.mymobilephone.narod.ru/mobile_phone_about/phones/Nokia/6090.htm


Müüa täiskomplektne GSM autotelefon. Lisaks kaasas Saksamaal valmistatud spetsiaalne alus BMW E39 jaoks, kuid see ei ole vajalik, võimalik paigaldada oma maitse järgi ükskõik mis autosse, rekasse, bussi.
Komplektis on kõik. Paigaldamine on väga lihtne, minimaalselt on vajalik pluss, miinus ning äratus (süütest või raadiost või kodu puhul nupust). Komplektis on juhtmestik, moodul, antenn, toru, hoidik, mikrofon, valjuhääldi, kaitsmed ja juhtmeklambrid (pole vajalik juhtmeid lõigata, vaid klõpsuga kinnitada juurde). SIM kaarti võimalik paigaldada nii moodulisse kui toru sisse.

Moodul võimaldab ka telefoni kasutamist modemina (arvutiga RS232 kaudu).
Kogu juhtmestik on väga pikk, mikrofon, valjuhääldi, antenn, moodul on võimalik paigaldada üksteisest väga kaugele, 3-5m. Kodudes, kus on väga halb GSM levi ja puudub lauatelefon, on võimalik seda seadet kasutada kui mobiillevis olevat telefoni ja paigaldada antenn kõrgele, katusele näiteks. Antenni võimsus 8W (NB, hoiduda antennist vähemalt 20cm kaugusel, Klass2 toode). Toiteks võib kasutada praktiliselt kõike, pinged 6V(batterylow)-10.8V-16V, sh akud elektrivaeses keskkonnas. Ala- ja ülepinge puhul lülitub automaatselt välja. Maksimaalne töövõime -20+60C kraadi, piiratud võime -35+85C (kehtib torule ja moodulile).