Эстония

Скидки !

Раздел объявления: >

Maxi-cosi коляска citi cx, люлька + quinny корзина, 3in1

Номер объявления: 2319051

Объявление не активно, товар или услуга снята с продажи

Maxi-cosi коляска citi cx, люлька + quinny корзина, 3in1

Цена
160 €
Количество
1 шт
Оплата
Наличные, банковский перевод
Возврат
Не принимается
Добавлено
18.04.2013 17:38
Местонахождение
Tallinn/Läänemaa

Информация о пользователе

Показать контактную информацию

Отправить сообщение

Pakkumises 3in1 käru komplekt. Mõni osa rohkem, mõni vähem kasutatud. Kõik komplektis olevad osad kinnituvad ühele universaalsele raamile. Rattad käivad kokku lapiti (mitte vihmavarjuks). Käru saab kokku panna koos ratastega, korv ja turvahäll tulevad enne raamilt eemaldada. rattad on pöörlevad, aga neid saab ka fikseerida. Raamil esineb kriime ka kraapse, mis on tekkinud peamiselt auto pakiruumi paigutamisel, ühel käepideme pehmendusel on ka väike täke sees.

Käruosa kinnitub eraldi adapteritega (kaasas). Seljatoel mitu erinevat asendit, ka täislamav. Katus on täiesti eemaldatav, aga on võimalik eraldada vaid ka pool katusest. Sisekülg katusekaarel hõbedane (natuke kulumisjälgedega), mis peegeldab tagasi (suve)kuumust. Viie punkti kinnitusega, turavkaart ja jalakatet komplektis ei ole. Putukavõrk ja vihmakile olemas.

Quinny korv on kerge ja mugav, oli meie lemmik.
 Kinnitub raamile turvahälliga samadele adapteritele (kaasas). Eriti vajalikuks osutus ta meie suvebeebile ja oli meiega kõikidel reisidel kaasas. Lapsel kipub pikematel vahemaadel turvahällis selg ära väsima, seal aga sai mõnusalt sirge seljaga tududa. Katusekaarel lukuga kinnituv putukavõrk, vihmakile samuti olemas. Kaar ise siseküljelt hõbedane, taga lisaks veel tuulutusava. Sisu on korvil froteest ja kõik kangast olevad detailid eemaldatavad ja pestavad.

Maxi-Cosi turvahäll on avariivaba. Eemaldatava beebisisuga ja eemaldatav päikesevari, taga luugiga sahtel. Kangas strateegilistest kohtadest (istumisosa ja servad) terve, aga esineb üldiseid kulumisjälgi ja topilisust. Kangas ühelt küljelt (vt. fotot) käepideme kaare juurest parandatud (jäi takistuse taha kinni), seda saaks ehk korralikumalt parandada või kasutada selleks helkupaela vms, aga kuna ta eriti nähtaval ei ole, siis meid see ei häirinud ning see töö jääb vajadusel uuele omanikule.

Kõik osad on kasutatud kahe lapse poolt.

Täiendavad küsimused oodatud. Võin soovi korral saata täiendavaid pilte meilile. 

Kõikidele küsimustele vastan meeledi, hilisemaid pretensioone ei arvesta. Hetkel asub käru TALLINNAS, kuid võimalus ka transportida LÄÄNEMAALE.