okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Diivanite keemiline puhstus, naha hooldus

Kuulutuse number: 1846337

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Diivanite keemiline puhstus, naha hooldus

10 €

  • Lisatud 23.01.2017 12:30
Tallinn

Nahkmööbli kemopuhastus ja taastamine//////
Nahkmööbli keemilisel puhastamisel järgivad me spetsialistid kolme prioriteeti:
•nahast toakraami tuleb keemiliselt puhastada väga korralikult, et mitte kuidagi ei kahjustataks materjali
•ükskõik millise mustuse eemalduskvaliteet on tagatud 100% esialgse välimuse taastamiseks
•garanteeritakse, et nahk on edaspidise määrdumise ja kulumise vastu kaitstud hästi pikaks ajaks

Pehme mööbli kemopuhastus//////
Meie ettevõtte tehnikud saavad edukalt hakkama selliste mustustega nagu kohvi-, šokolaadi-, keedise-, vere-, värvi-, masuudi-, bituumeni-, markeri-, tindi-, vaha-, parfümeeriatoodete, toidurasvade, alkohoolsete ja mahlajookide plekkidega, kuse- ja okselõhnade, hallituse, närimiskummi ning paljude teistega. Mõistagi on mõningaid plekke lihtsam eemaldada kohe pärast nende tekkimist. Seetõttu võib mööblit keemiliselt puhastada operatiivväljakutse peale: paar tun­di pärast teie telefonikõnet on juba teie juures spetsialistid kõi­gi vajalike puhastusseadmetega. Niisuguseid töid on võimalik teha ka puhke- ja pidupäevadel.
Kuna pehmet mööblit puhastavad keemiliselt professionaalid, kel on suur töökogemus kõige erinevamate ja kallimate katetega, siis võite meie poole pöördumisel olla kindel, et teie mööblit ei rikuta ega kaotata selle värvi. Tööprotsessis ei pritsita ega valgutata aineid ümbritsevatele asjadele, et neid mitte kahjustada.
Kõik puhastusvahendid korjavad korralikult mustust iga puhastatava materjali pinnalt. Olenevalt katte liigist me kas puhastame niiskelt ja sügavalt, kuivalt ja keemiliselt pulbriga, peseme vahuga või võtame puhastamiseks tarvitusele kombineeritud meetodid.

Teata