okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Garaaziuksed

Kuulutuse number: 1996874

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Garaaziuksed

Hind määramata

Paku oma hinda

  • Kogus Rohkem kui 100 tk
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 13.01.2015 15:58

Sektsioonidest tõstuksed on tänapäeval kõige populaarsemad erinevat tüüpi garaažiuste hulgas. Sektsioonukse vastupidav konstruktsioon koosneb paneelidest, mis on omavahel hingedega ühendatud. Ukse avamisel liiguvad paneelid üles, lae alla, mööda ava servadesse kinnitatud siine. Selline avamisviis on väga praktiline seetõttu, et ta ei vähenda sissesõidu ava suurust ning ei vähenda ka väärtuslikku garaaži ruumi. Samuti võimaldab selline garaažiukse konstruktsioon parkida autot otse garaaži ukse ette – lisaruum ukse avamiseks ei ole vajalik.
Garaažiukse käsitsi avamine ei nõua suurt füüsilist pingutust, sest avamismehhanism on varustatud spetsiaalse tasakaalustava torsion-vedruga. Ukse avamist abistav vedru on väga vastupidav – meie firma poolt pakutavate vedrude keskmine kasutuskordade arv on minimaalselt 20 000 avamist-sulgemist. Kui silmas pidada seda, et keskmiselt avatakse-suletakse ust neli korda päevas, siis on vedru keskmine ammortiseerumisaeg üle 14 aastat. Valikus on olemas ka vedrud, mille keskmine eluiga on 100 000 tsüklit (avamist-sulgemist). Vedru amortiseerumisel on seda lihtne uue vastu välja vahetada.
Kliendi soovil on võimalik lisada uksele ka sobiv automaatika. Kaugjuhtimispuldi abil saab omanik autost lahkumata garaažiust avada ja sulgeda, mis on väga mugav, eriti arvestades meie vihmast ja lumist ilma. Garaažiukse ning automaatika paigaldus ei võta spetsialisti käes kuigi palju aega.
Kõike seda arvesse võttes võib julgelt väita, et sektsioonidest garaažiuks on parim valik, milles on ühendatud kõrge kvaliteet, usaldusväärsus, kasutuslihtsus ja –mugavus ning samas ka soodne hind. Lisaväärtuseks on esteetiline välimus, mis paneb teid oma garaažiust hoopis teistsuguse pilguga vaatama. Auto parkimine sellisesse garaaži on tõeline nauding!

Teata