Eesti

Kuulutuse kategooria: >

3D seinapaneelid

Kuulutuse number: 2033771

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

3D seinapaneelid

Hind
15.90 €
Saab tingida
Maksmine
Sularahas, ülekandega, täpsemalt kirjelduses
Lisatud
29.10.2013 16:38
Asukoht
Tallinn

Kasutaja info

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Tänapäeval on meil võimalik kasutada laialdast valikut erinevaid materjale siseviimistluse töödeks ja nende arvukus kasvab pidevalt. Kuid, harva tuleb ette selliseid uusi siseviimistlus lahendusi, mis muudavad täielikult kasutajate ettekujutust sellest, millised peaksid sisekujundusmaterjalid olema ja milliseid omadusi nad peaks pakkuma. Just selline uus ja unikaalne lahendus on meie 3D paneelid.

Hiljuti müügile ilmunud ruumilise effektiga seinapaneele alguses kasutati põhiliselt klubide, restoranide, kohvikute ja teiste suurte ruumide siseiviimistlemiseks. Tänapäeval kasutatakse neid laialdaselt ka eluruumides, kuna 3D paneelid on unikaalne vahend sisekujunduse ülesannete lahendamiseks, mis seisavad meie eest eluase renoveerimise ajal.

Paneelid on 50x50 ja 62,5x80 cm mõõdus, valmistatud öko toorainest (suhkruroo ja bambuse segust) mis on biolagundav ja taaskasutatav. Paneelid on HDF tihedusega (ca 700 kg/m3). Need on lihtne paigaldada ning hooldada ja värvimiseks, vajadusel, laename välja tasuta värvipritse.

Paneelid on valget värvi ning pärast paigaldust vajavad ülevärvimist.

Lisaküsimuste korral võtke kindlasti ühendust.