okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Kasvuhoone „Datšnaja-Trjoška“polükarbonaat

Kuulutuse number: 2172972

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kasvuhoone „Datšnaja-Trjoška“polükarbonaat

441 €

Paku oma hinda

  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 17.08.2016 10:27

Kasvuhoone „Datšnaja-Trjoška“Kasvuhoone "Datšnaja-Trjoška" on järjekordne kevad uudsus 2013 firmalt "Воля"! Kasvuhoone on proekteeritud ja valmistatud paljude aednikute palvel, esimest korda oli kasutatud karkassi eriti koormatud piirkonnas lai võimendatud profiil, mis kannatab raskeid lumekoormaid.

Tänu uue laia profiili kasutamisele sai võimalikuks detailide arvu vähendamine, mis hõlbustab kokkupanekut ning suurendab ehitise kandevõimet, hinda tõstmata.

Kasvuhoone laius on optimaalne kolme peenra jaoks. Kasvuhoone geomeetria on läbimõeldud nii, et seda saaks järgnevalt täiendada erinevate aksessuaaridega: peenardega, külgriiulitega seemikute jaoks.

Kõik see võimaldas luua uue kõrgkvaliteetse ning perspektiivse mudeli madala hinna juures.

Karkass koos täiskomplekteerimisega, pingutiga ja küljetoega kannatab maksimaalselt 180kg lund 1m2 maa horisontaalpinna kohta, mis võrdub 1,4m alles sadanud või 0,7m seisnud lumega


Kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud rauast.
Kinnitakse kruvide ja mutrite abil.
Paigaldatud kasvuhoone kõrgus – 2,1 m.
Kasvuhoone võib omada erinevad pikkust, vastavalt kliendi soovile.


Kasvuhoone „Datšnaja-Trjoška“ suurus.
Laius – 2m
Kõrgus – 2,1m
Pikkus - 4m, 6m või 8m ...Kasvuhoone "Datšnaja-Trjoška " on kavandatud, et luua mikrokliima,mis soodustab aiakultuuri kasvamist suvilates ning aedades. Kasvuhoone võib omada erinevad pikkust, vastavalt kliendi soovile. Vajalik kasvuhoone pikkus pakkub ostuga täiendavaid pakendeid, lisaks baasilisele pikkusele 2m, mis koosneb pikendus vahetükidest.Varjatud mulla piirkond sõltub pikkusest.Paigaldatud kasvuhoone kõrgus – 2,1 m. Kasvuhoone karkass on valmistatud tsingitud rauast ning teda kinnitakse mutrite ja kruvide abil. Vundamendi kasvuhoone ei nõua, kuid vundamendi peale paigaldus on lubatud. Kasvuhoone kinnitakse pinna külge spetsiaalsete raami lõppude maasse sisendades. Komplekt sisaldab kõike vajaliku, et kinnitada katted. Komplekteerimine kasvuhoone kattega teostatakse ostja nõudmisel.
Kasvuhoone omab kaks poolest vastandlikud ukseavad ja iga ukseava koosneb aknast ja uksest.

Kasvuhoonete tugiraamistikud on kompaktsed ja mahuvad sõiduauto bagaažnikusse. Kärgpolükarbonaati saab ühte rulli keerata (kõik lehed) diameetriga alates 60cm kuni 1,2 m, pikkusega 2,1 m. Selleks, et kärgpolükarbonaadiga kasvuhoonet transportida, on vaja ülemise bagaažnikuga sõiduautot või haagis.
Te võite kasutada ka meie kohaletoomise teenust.


 

Tellides Kasvuhoone „Datsnaja-Treska“ praegu, saate kasvuhoone - allahindlusega!

 

Hind: 570.00 EUR (12 m2) -  441.00€

 

Hind: 735.00 EUR (18 m2) -  576.00€
 

Hind: 899.00 EUR (24 m2) -  711.00€

Kiirusta! Märtsi lõpuni kauba tarnime Tallinnas tasuta!

TULE JA VALI OMA KASVUHOONE!
TULI AEG OSTA VAJALIKUD ASJAD!
Teid otab Suur Valik kasvuhooneid kaubanduskeskuses EUROMEKA,Tallinn,Punane 50,esimesel korrusel.Seal Te võite naha paigaldatud kasvuhoone,saada infod,teha tellimuse ostu peale,paigaldamisele ja kohale viimisele.Võib ka osta kasvuhoone katte(polükarbonaat).Meie ootame teed igapäev esmaspäev-laupäev 10.00-19.00. Samuti teie võite saada info telefonidel; est.56621454,рус.56697289 www.kasvuhoonemeister.ee

Teata