Eesti

Soodustused

Vibulaskmine Koeru Viburajal

Kuulutuse number: 2175028

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Vibulaskmine Koeru Viburajal

25 €

Tüki hind

Sisaldab KM

  • Kogus 10 tk
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Asukoht Koeru, Koeru vald, Järvamaa
  • Lisatud 12.02.2014 12:24

Vibulaskmine ja viburada asub Kesk-Eestis, Järvamaal, Koerus, Otsa talus kaunite põldude ja talude vahel. Vibulaskmine toimub vabas looduses ja igal aastaajal. Sellega võivad tegeleda kõik inimesed, kellel soov, huvi ja tahtmine. Hea sportlik tegevus, meelelahutus ja ajaviide tervele perele.

Kas vibulaskmiseks on vaja eelnevat kogemust?

Eelnev kogemus ei ole vajalik, kuna vibulaskmine on kergesti ja kiiresti õpitav. Nagu ees mainitud toimub tegevus looduses ning viburada, mida mööda liikuma hakatakse kulgeb üle niitude, karjamaa, mäe, oru ja läbi metsa. Selline ülesehitus lisab tegevusele põnevust ja vaheldusrikkust.

Mis on vibulaskmise sihtmärkideks?

Vibulaskmise sihtmärgiteks on 3D loomad ja linnud näiteks: ilves, karu, rebane, öökull ja faasan. Kujud on päris loomadele väga sarnased ning erinevate suurustega ja värvidega, mis omakorda muudab “veretu jahi” põnevaks. Viburada on varustatud harjutusväljakuga ning koosneb 14 sihtmärgist. Esmakordsel külastajal kulub raja läbimiseks koos juhendajaga 2,5-3 tundi. Selle aja sisse kuulub väljaõpe, eelnev harjutus ning ohutusnõuetega tutvumine.

Mida veel pakute peale vibulaskmise?

Pärast raja läbimist on võimalik mõnusalt terve seltskonnaga istuda ümber lõkke ja vahetada muljeid. Kõik osalejad saavad mälestuseks tunnistuse. Samuti on võimalik peale vibulaskmist kasutada Otsa talu territooriumil sauna mõnusi, grillimisplatsi, laste kiikumisala, telkimisalal telkimist. Suvel peale vibulaskmist on võimalik minna ujuma, mis asub viburajast kõigest 13 km kaugusel.

Tegevused:
vibulaskmine,viburada,vibuvarustuse rent ,viburajarent,seiklusmängud,seminarid,suvepäevad,firmapeod,lastesünnipäevad,ürituste korraldamine,telkimine,saunatamine,matkad,kanuutamine,ujumine,loodusmatkad, majutus jne.

Kuid peamine on siiski vibulaskmise juures, meie moto: “Vibulaskmine ergutab keha ja vaimu”.

Vaata videot: http://youtu.be/dRbj8lZwVBs ja hakka meie sõbraks Facbookis: https://www.facebook.com/Vibulaskmine ja jälgi uudiseid Twitteris: https://twitter.com/vibulaskmine  

Koeru viburada ootab Teid vibu laskma!

http://www.vibulaskmine.ee

Teata