Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: >

Turmaliinist hüppeliigeste sidemed

Kuulutuse number: 2310681

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Turmaliinist hüppeliigeste sidemed

Hind
16.50 €
Kogus
1 tk
Maksmine
okidoki deposiidi kaudu, sularahas, ülekandega
Tagastamine
Ei võeta vastu
Lisatud
15.04.2013 17:23
Asukoht
Tallinn

Kasutaja info

(2)

100% positiivset kommentaari

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Toodetud AOFEITE (SHI JIA ZHUANG)MEDICAL DEVICES CO.,LTD

Originaalne toodang.

Turmaliinist hüppeliigeste sidemed (paar).

Näidud turmaliinist hüppeliigeste sidemete kasutamiseks:

- traumad

- reumaatiline ja reumatoidiline artriit

- põlve-,pahkluu-,puusa-,õla-,küünarnukiliigeste artriit

-Valud põlve-ja puusalihastes

-närvivalu,pahkluu lihaste krambid

-jalgade veenilaiendid

-jalasõrmede tuimsus

-jalgade paistetuse vähenemine

-ilmastikust tekkivad valud jalgades

-hemipleegia voodihaigetel

-kapillaaride vereringluse parandamiseks

-nihestused

-luumurdude kiiremaks kinnikasvamiseks

-närvipinge maandamine,stress,väsimus

-käte ja jalgade tuimsus ja külmetamine

-külma mõjul tekkinud sümptoomide kõrvaldamine

-vereringe parandamine,veresoonte laienemine

kergendab organismi adapteerimise perioodi turistidel ja inimestel,kes on seotud komandeeringutega ja pikkde lendude või reisidega.

Hea talutavuse korral võib turmaliinist hüppeliigeste paelu kasutada öösel 8 tundi.

Turmaliin toodete kasutamine:

Panna ainult palja ihu peale !!!!!!!

Parima tulemuse saavutamiseks peavad keha kohad,kus toodet kasutatkse ,olema soojad!!! Mitte jahedad.Võib kasutada enne und teki all.

Kõigepealt tuleb turmaliinist toote keskosa märjaks teha (võib ka mitte teha),seejärel kinnitada ta otse liigesele kohas,kus on valu.Tavaliselt tunneb umbes 15 minuti pärast sooja ja kerget põletust.

Vastavalt individuaalsele organismi seisundile võib turmaliinist toodete kasutamise kestvust reguleerida.Kui peale turmaliinist toote kasutamise algust tekib nahal kerge põletustunne,siis on see normaalne ja ei tekita nahale mingeid kahjustusi.

Toodangut võib kasutada ka ilma vette kastmata.Sellisel juhul kulub soojuse tekkimiseks nahal rohkem aega.

Nendel kohtadel,millel kasutatakse turmaliinist tooteid,võib tekkida naha punetus.Punetus ja põletustunne on normaalsed.Peale toote äravõtmist kaovad nad 3-4 tunni pärast.

Esimeste seansside kestvus on 10-15 minutit 2 korda päevas.7 päeva pärast võib ühe seansi aega pikendada,lisades 1 minuti iga 7 päeva järel ja viia ühe seansi kestvuse 15-20 minutile 2 korda päevas,seejärel nädala pärast kuni 20 minutini 3 korda päevas ja hoida sellist reziimi 3 kuu jooksul.Peale kuuajalist puhkust võib kursust korrata,järgides sama mõju reziimi.

Turmaliinist tooted.

Turmaliinist tooted on valmistatud magnetitest ja kristallilisest turmaliinist:kristallid diameetriga 9 mm ja diameetriga 2mm ning kangas "vedela turmaliini" tehnoloogia järgi niiti sissepõimitud turmaliini kristallidega.

Pikalaineline infrapunakiirgus,mida turmaliin hakkab keha soojenemisel välja laskma,negatiivsed ioonid ja magnetväli,mis tungivad sügavale naha kihtidesse,hävitavad aktiivseid radikaale ja teisi kahjulikke aineid.Tulemusena tekib resonantse imendumise effekt,mis aitab kaasa siseorganite siledate lihaste ja veresoonte lõtvumisele,toimub sügav energeetiliste meridiaanide aktiviseerumine,veresoonte laienemine,paraneb lümfi-ja vereringe,tõuseb hapniku sisaldus veres,rakkude energeetika aktiviseerub,reguleerub närvisüsteemi töö,rakkude immuunsed funktsioonid tugevnevad,aga samuti mõjub nagu massaazi protseduurid - punktiline sõrmemõju,pujusigaretidega kõrvetamine ja hiina meditsiini nõelravi.

Praegusel ajal kujutab toode endast unikaalset arengut nii Hiinas,kui ka välismaal.

Mis on turmaliin?

Turmaliin on ainuke mineraal,mis maa peal omab püsivat energia allikat (Päike).Sellepärast nimetatakse teda energia pärliks või elektriliseks kiviks.Negatiivsed ioonid ja nõrk poolustega energia,mis tulevad just sellest mineraalist,on sensatsiooniliselt uus materjal,mida uurivad paljud teaduskeskused ja laboratooriumid.

Turmaliin sisaldab: kaaliumi,kaltsiumi,magneesiumi,rauda,räni,joodi,fluori ja teisi koostisosi.Kokku 26 mikroelementi Mendelejevi tabelist.Värv: must,roheline,roosa,pruun - sõltuvalt ühe või teise mineraali või tema ühendite prontsendilisest sisaldusest.Turmaliin esineb samaaegselt infrapunaste kiirte ja õhuvitamiinide kiirgajana,rakkude aktivaatorina,biovoolude tasakaalustajana,mikroelementide allikana,jne.,kujutades endast haruldast looduse poolt kingitud tervislikku ressurssi.Turmaliini poolt toodetavad negatiivsed ioonid,pidev mikrovool 0,06 mA,infropunased kiired pikkusega 14-15 mikronit,keerdväljad ja mikroelemendid on väga kasulikud inimese ja tema elukeskonna tervise parandamiseks.

Toote koostöö verega ja energiga "Tsi" rakkudes loob resonantse imendumise efekti,mis aitab:

- lõtvuda siseorganite siledatel lihastel ja veresoontel,

- toimub sügav energeetiliste meridiaanide aktiviseerumine,

- veresoonte laienemine,paraneb lümfi-ja vereringe,

- tõuseb hapniku sisaldus veres,

- aktiviseerub rakkude energeetika,reguleerub närvisüsteemi töö,tugevnevad rakkude immuunsed funktsioonid.

Toimub mõju,nagu massaazi protseduuridel - punktiline sõrmemõju,pujusigaretidega kõrvetamine ja hiina meditsiini nõelravi.

Turmaliin tooted töötavad ilma energiaallikata,tootes soojust loomulikul moel,kolme teguri mõjul:

1) inimese keha temperatuur

2) kerge nahapinna,millele pannakse aplikaator,niiskus

3) kerge termomaterjali,millest on tehtud aplikaator,hõõrumine vastu keha pinda

Turmaliin toodab pikalainelist infrapunast kiirgust laine pikkusega 8 kuni 14 mikronit.Infropunased kiired - need on soojuskiired,mis on võimelised tungima inimese lihastesse kuni 14 cm sügavusele.

Tugevneval soojuse mõjul tungivad pikalaineline infrapunane kiirgus,negatiivsed ioonid ja magnetväli sügavale naha alla,eraldavad lipoproteiinide peroksiidid ja teised kahjulikud ained ning viivad nad uriini ja higiga organismist välja.

Paraneb vereringe,väheneb paistetus ja haiged liigesed saavad toitu.Degeneratiivsed protsessid peatuvad.

Turmaliin toodangu mõjul haigetele liigestele 78% haigetest vähenes valu ja normaliseerus liigese ja tema kontuuride maht.

Toodang töötab ilma energiaallikata,laadides ennast päikesest või mõnest teisest soojusallikast (radiaatorid,triikraud kuni 60 kraadi C)ja eraldab oma looduslikku kiirgust.See on igavene akumulaator päikeseenergiaga.Toote 7-10 päevaseks tööks piisab 3-tunnisest päikese käes laadimisest.

Ettevaatus abinõud:

-  Turmaliin toodangut on keelatud kasutada kõrge palavikuga,kalduvusega verejooksudele,temperatuuri suhtes tundlikkuse kadumisel ja samuti kohtades,kus on nahakahjustused.

- Nahakahjustuste puhul võib toodangut kasutada mitte varem,kui 24 tunni pärast peale trauma saamist.

- Mitte kasutada hemorraagilise insuldi ajal ega peale seda.

- Mitte kasutada ülifunktsioneeriva kilpnäärme korral.

- Haigetel südamestimulaatoriga tuleb kasutada ettevaatlikult.

- Kalduvusel allergiale,tuleb toodangut kasutada ettevaatlikult.

- Rasedatel ja rinnaga toitvatel emadel tuleb hoiduda turmaliinist toodangu kasutamisest.

- Individuaalne talumatus.

Hooldus

On rangelt keelatud panna toode pikaks ajaks vette likku.Pesemise ajal ei ole tasu kasutada pesupulbrit,valgendajat ja seepi.Soovitatakse toodet kergelt puhtas vees pesta (pesu aeg 5 minuti ringis).Vee temperatuur 40 kraadi C.Soovitatakse loputada puhtas vees.Selline pesemismeetod ei mõjuta turmaliin toodangu tegevuse effektiivsust.

Regulaarsel  kasutamisel soovitatakse turmaliini omaduste taastamiseks panna toode siseküljega kaheks tunniks päikesekiirte alla (mitte läbi akna) iga 7-10 päeva järel,külmal aastaajal - panna soojusallika lähedusse (radiaator,kamin) ja siis teenib aplikaator teid igavesti.