Eesti

Kuulutuse kategooria: >

Tätoveeringu lasereemaldus 10 euro/ cm2

Kuulutuse number: 2398107

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Tätoveeringu lasereemaldus 10 euro/ cm2

Hind
Määramata
Maksmine
Sularahas
Lisatud
24.10.2013 19:55
Asukoht
Талинн

Kasutaja info

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Tel. +37255690950

http://orangebeauty.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=64&Itemid=95&lang=et

Orange kliinikus on võimalik ohutult eemaldada tätoveeringuid ning püsimeiki, kasutades selleks Eestis ainulaadset spetsiaalselt tätoveeringu eemaldamiseks mõeldud laseraparaati, mis ei tekita põletikku, arme ega kahjusta nahastruktuuri ja karvakasvu.
 
Aparaadi unikaalsus seisneb tema impulsi pikkuses, mis on 40 korda väiksem kui tavalisel laseril, tänu millele jõuab laserkiir purustada tumedamad värvikillukesed, mis erinevad naha loomulikust värvist. Sellele järgneva 2-3 nädala jooksul imavad rakud purustatud värvi endasse, mis lõpuks eemalduvad organismist lümfisüsteemi kaudu.

 

 

Tulemus on silmaga nähtav umbes kolme nädala pärast. Toimingut ei tohi korrata enne, kui eelmisest käigust on möödas vähemalt 3-4 nädalat. Tätoveering kahvatub märgatavalt iga seansiga ning lõpuks kaob täielikult.
 
Tätoveeringu eemaldamise protseduuride arv sõltub tätoveeringu omapärast, kuna selle tegemisel kasutatakse erinevaid värvaineid ning ka värvisügavus naha sees on erinev. Kellel suurem või tihedam tätoveering, see peab eemaldamisseanssidel väga kaua käima. Kõige raskem on lahti saada värvilistest piltidest, kõige lihtsam seevastu on eemaldada tavalist musta ja tumesinist tattood.
 
Sama meetodit kasutatakse ka tüütuks muutunud või ebaõnnestunud püsimeigi efektiivseks eemaldamiseks. Põhjalikuma informatsiooni saamiseks pöörduge Orange spetsialistide poole.