Eesti

Soodustused !

Kuulutuse kategooria: > >

Kaitse sõiduki elektri- ja elektronsüsteemi niiskuse eest

Kuulutuse number: 2437937

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kaitse sõiduki elektri- ja elektronsüsteemi niiskuse eest

Hind
9.50 €
Kogus
1 tk
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
08.06.2013 14:29
Asukoht
Tallinn

Kasutaja info

RVAE

Näidata kontaktandmeid

Saada sõnum

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Suvi toob endaga kaasa mitte ainult sooja ilma, vaid ka vihma, veeloigud, kõrgendatud niiskuse. Just suvel on sõiduk niiskustundlik. Elektonsüsteemid löövad rivist välja. Isegi kui teil on uus sõiduk, ei saa te kindel olla selles, et suur veeloik ei tee halba ja sõiduk ei löö rivist välja kõige ebasobivamal hetkel. Linn võib olla üleujutatud, näiteks Tuukri tänav ning see asjaolu võib põhjustada ebameeldivusi nii sõidukile, kui ka sõiduki omanikule.

 Kaitse oma sõiduki  elektri- ja elektronsüsteemi niiskuse eest.

Me katame kõik kapoti all olevad elektri- ja elektronikaseadmed vett tõrjuva vahendiga, mis tekitab kaitsekihi ja tagab pikaajalise elektri- ja elektronseadmete töövõime, elektrijuhtivuse ning kaitseb selle seadeid ja osi niiskuse negatiivsest mõjust.

Olge kindel oma sõidukis ja ilusat suve!

Eelised: - Hoiab elastsust temperatuuride kõikumisel - Pikendab mitmekordselt seadete ja seadmete kasutusiga - Ennetab lühiste teket ja soodustab paremat elektrijuhtivust. - Kaitseb isolatsiooni vigatuste ja vooluleke eest. - Kaitseb statilise elektri tekkimise ja kahtustuste eest ning tundliku elektronika rivist välja löömise eest. - Takistab oksüdeerimise, seente ja hallituse teket trükiptaatidel, elektronskeemidel, plokkidel. - Pikendab elektronseadmete, mikroskeemide ja seadmete kasutamisiga.

 

Mati & Sergei Autotöökoda

Paavli 4, Tallinn

t.566 53 772