Eesti

Soodustused

Spray-päevitus Australian Gold

Kuulutuse number: 2472637

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Spray-päevitus Australian Gold

490 €

Sisaldab KM

Paku oma hinda

  • Kogus 1 tk
  • Maksmine Sularahas, ülekandega
  • Asukoht Pärnu
  • Lisatud 11.03.2016 17:39

Müüja vähekasutatud

Australian Gold® Laser SprayTans™ System


Patenteeritud laser!

Maailma lihtsaim ja ühlaseim päevitus!

Australian Gold® oli esimene, kes töötas välja madalrõhu abil töötava spraypäevitus seadme ja on tänaseni sarnaste süsteemide turuliider. Ilueksperdid kasutavad Australian Gold® Laser SprayTans™aparaati üle maailma ning jätkuvalt on spraypäevitus ilumaailma üks teenustest, mille vastu huvi kasvab iga päevaga tohutul kiirusel.

Tee sinagi professionaalne valik ning vali Australian Gold® Laser SprayTans™ seade!

SprayTans – maailma esimene laseriga varustatud spreipäevitusseade,mis võimaldab losjooni nahale kanda täpsemini kui kunagi varem.

Laser on varustatud kahe kiirega.
Australian Gold`i Laser Spraytan losjoon on orgaaniline aaloe baasil valmistatud lahus, mis parandab naha niiskusesisaldust ning ei jäta nahka kleepuvaks.

DHA imendub kiiresti (kuivamisaeg 1,5-2 minutit), paar tundi pärast pealekandmist hakkab DHA mõjuma (reageerib naha pindmistes kihtides aminohapetega ning värvub pruuniks) ning lõplikult kinnitub 12-24 tunni möödudes.Tulemuseks suurepärane ühtlaselt pruun loomulik nahatoon. Päevitus kestab 5-7 päeva ja kaob naha normaalse uuenemise käigus. Kuna pruunistavat losjooni kantakse vaid naha sarvkihile, siis ei puuduta see elavad rakke ning tänu sellele ei ole süsteemi pikaajaline kasutamine ohtlik.

Teata