Eesti

Kuulutuse kategooria: >

Dekoratiivne kivi.

Kuulutuse number: 2488146

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Dekoratiivne kivi.

Hind
30 €
Kogus
1 tk
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
02.07.2013 15:59
Asukoht
Tallinn

Kasutaja info

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Kunstkivi tootmise tehnoloogia on tuntud juba Rooma ajast ja tõestatud
üha rohkem kasvava populaarsusega USAs viimase 40 aasta jooksul.

Kivid on valmistatud Euroopa Liidus ranges vastavuses USA tehniliste ja kvaliteedi nõudega ja see vastab kõige kõrgematele Euroopa tehniliste standardile. Kõrgehinnanguliste komponentide kasutamine on üks olulisematest meie firma reeglitest. Olemasolev tehnoloogia võimaldab meil taastada loodusliku kivi kuju, tekstuuri ja värvi väikseimates detailides, lisades samal ajal uusi omadusi nagu näiteks:


*Kasutades kaasaegseid tugevaid, külmakindlaid, kergeid ja vastupidavaid materjale toodangu valmistamise protsessis me toodame kunstkive,mida saab paigaldada mitte ainult betooni pinnale (nt seinad ja müürid), vaid ka kergetele struktuuridele ning otseselt maja välissoojustamise kihile (EPS, XPS, mineraalvill);

*Enamik uimastamise oma kuju ja tekstuuri proovid looduskivi olid hoolikalt valitud vormidesse. Seetõttu kunstkivid võimaldavad teil luua ainulaadse kodu disaini. Loodus ise on andnud meile oma parimat!

*Lai valik loomulikust värvipalettist võimaldab teil leida see ainulaadne värv oma unistuse projekti jaoks. Me aitame teil valida just selle värvi tooni, mis vastab Teie visioonile.

Dekoratiivsed kivid toodetakse kerge pigmenteeritud külmakindla betooni baasil. Kivide väliskiht on moodustatud ja värvitud looduslike pigmentide ja materjalid otse betooni valada. Tulemuseks on ühtlase struktuuriga dekoratiivne kivi, mille värv on väga sarnane loodusliku kiviga.

Sõltudes kivi tüüpist võite leida umbes 10 m2 tasasel pinnal alates 170 kuni 200 ainulaadseid oma kuju ja tekstuuri järgi kive.
Kõrgusel kuni 3,5 m leidub 25-50 ainulaadseid nurgakive!

Me kasutame ainult neid looduslikke pigmente mis on tõestanud oma stabiilsust. Maa pikas ajaloos ja Hi-Tech komponente, mis on kuulsaks saanud tänu nende kasutamisele sellistes betooni konstruktsioonides, kus kõige tähtsam rolli mängib materjali tugevus, kergus ning külmapidevus.


Me pakume sulle võimaluse luua ilus ja tasakaalustatud oma maja välisilme. Te saate kaunistada seinu, müüre, kaminaid kividega miinimum ettevalmistustöödega ning väikeste investeeringute abil. Oleme valmis osutama Teie projekti visualiseerimise teenuseid , aitame Teid nõuannega ja tööga. Llihtsalt lubage oma kujutlusvõimele vabalt valida see ainus kivi erinevatest kivide valikutest!

Tel. +372 555 66 785
Email: juri@izolbet.ee