Eesti

Kuulutuse kategooria: >

Teeni raha internetis

Kuulutuse number: 2503436

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Teeni raha internetis

Hind
Tasuta
Kogus
1 tk
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
10.07.2013 22:07
Asukoht
Tallinn

Kasutaja info

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Sissejuhatus.

Tere! Paljud on huvitatud sellest, kuidas saab ilma investeerimiseta Internetis raha teenida? Üheks kõige lihtsamaks viisiks on Klikid.

Vaatame lähemalt millest „Klikkide“ mõiste koosneb. Klikkidel teenimine tähendab klikke erinevatel lehekülgedel, reklaamplokkidel, kodulehe erinevate lehekülgede läbivaatamine jne. Olete klikkinud bännerile, vaadanud lehekülje ja selle eest juba saate rahatasu.

Klikkidel teenimine ei nõua kindlaid oskusi ning ei ole kõige tulukam, kuid on soovitatav alustada just sellest.

1.Miljonid inimesi kasutab Interneti meelelahutuseks, suhtlemiseks ja vaid üksikud, sajad kasutavad seda raha teenimiseks.

Pakutav meetod laiendab Teie Interneti kasutamise võimalusi. Sellel ajal, kui Te, näiteks loete uudiseid, Teie kontole laekuvad rahalised vahendid. Kõik, mis on vaja teha - lihtsalt klikkida.

Te töötate iseenda peale. Raha laekub Teie kontole lihtsalt ja iga päev. Selleks Teil on vaja vaid Interneti siseneda.

On aeg toimida.

2. Raha Internetis on sama nagu reaalses elus. Te võite tooteid ja teenuseid osta. Või kanda neid üle oma reaalsele pangakontole. Raha projektil tekkib hoiustajate – reklaamiga tegelevate inimeste – arvel.

Teatud taseme saavutades Te saate võtta ja anda laenu. See aitab kapitali suurendada.

Sõltuvalt projektist raha oma reaalsele arvele väljatoomine algab väikesest summast. Seetõttu, kui üks projekt Teile ei meeldinud, saate igal ajal oma kapitali ära võtta.

3.Soovitused: Kirjade lugemine on kõige lihtsam viis 3 klikkiga raha teenimiseksTeenida palju rohkem on võimalik ülesandeid tehes. Ülesanded erinevad kirjade lugemisest ainult sellega, et klikkida tuleb teistel veebilehekülgedel. Mõnikord tuleb registreeruda või jätta arvamust.

Minimaalsed nõuded ülesande tegemiseks: 
E-maili olemasolu, oskus kopeerida viidet brauseri reast tehtud ülesande aruande tegemiseks.

Te hakkate saama tulu projektis olemise esimestest sekunditest. Töötades arvutiga 8-10 tundi päevas Te teenite väga head raha.

Link tasuta registreerimiseks: http://www.neobux.com/?r=nantoi