Eesti

Kuulutuse kategooria: >

Juuste lamineerimine

Kuulutuse number: 2507693

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Juuste lamineerimine

Hind
15 €
Kogus
1 tk
Saab tingida
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
13.07.2013 12:40
Asukoht
Tallinn, Lasnamäe

Kasutaja info

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

uuste lamineerimine – peamine avastus uue aastatuhande juuksurikunstis. Juuste lamineerimine on saanud reaalseks ja kauaoodatud šansiks tervendada ja kvaliteetselt taastada alaliste ja võimalik, et ka ebaprofessionaalsete värvimiste, perioodiliste keemiliste lokkide, sagedaste tugeva fiksatsiooniga soengute, juuste kunstliku sirgendamise tulemusel kahjustatud juukseid.

Juuste struktuurile ja lokkide välisseisundile mõjuvad negatiivselt ka ilmastiku tingimused ja hooldusmeetodid.

Juuste lamineerimine parandab meie päevil looduse ja naise eksimusi, kes allutavad oma juukselakka juuksuri ja stilisti erinevatele eksperimentidele, annab elututele juuksesalkudele teise hingamise. Sest vaid juuste lamineerimise protseduur garanteerib sajaprotsendiliselt juuste tugevnemist juurtest kuni katkenud otsteni, mis muutuvad paksemateks, siledamateks, elastsemateks, sõnakuulelikemaks styling vahendeid kasutamata.

Muuseas, just lamineerimine suurendab olulisemalt, kui muud kosmeetilised protseduurid, ja seda mitte ainult silmaga nähtavalt, vaid ka faktiliselt, juuste mahtu kuni 15 % võrra.  

Juuste lamineerimise protsess

Juuste lamineerimise kosmeetiline protsess kujutab endast spetsiaalse vahendi pealekandmist, mis moodustab omapärase tselluloosist kapsli, mis küllastab igat juust kogu selles pikkuses toiteelementidega. Sellesse jäävad kõik kasulikud ja toitvad kompleksid, mis ei lõpeta oma toimet ka peale protseduuri lõpetamist. Kui tavaline mask nõuab perioodilist kordamist, siis lamineerimine jätkab oma  mõju 24 tunni vältel 4-6 nädala jooksul. Juuksed muutuvad elastseks ja sõnakuulelikeks, on kergesti seatavad mistahes soengusse ning ei vaja soenguvahte, -geele. Juuste lamineerimise lahusesse kuuluvad bioloogiliselt aktiivsed ained, mis taastavad juuste kahjustatud struktuuri, kiirendavad tervete juuste kasvu. Lisaks sellele hakkavad kasvama „uinunud“ juuksesibulad.

Lamineerimist võib samuti soovitada meestele, kellel on probleeme juuste väljalangemisega. Tulevastel emadel, kellelt sees kasvav laps „varastab“ juukseid, oleks kohane raseduse ajal teha periooditi lamineerimist, siis ei tule nendel peale sünnitust end haletseda ja võtta kammilt maha väljalangenud juukseid. Seda protseduuri peaks tegema ka peale keemilist töötlust – juuste värvimist või lokkimist – nende taastamise eesmärgil. 

Juuste lamineerimisvahendi peamine komponent – antioksüdantse mõjuga nisu ja soja hüdrolüüsitud proteiinid, mis elustavad lokke ja taastavad nende loomuliku läikivuse, elastsuse, sileduse, samuti kaitsevad mehhaaniliste kahjustuste eest kammimisel (väldivad juuste väljalangemist) ja vees esineva kloori negatiivse mõju eest, meres oleva soola eest, tuule, vihma, sudu, külma, päiksekiirte mõju eest. 

 

Ühesõnaga, juuste lamineerimise protseduur kestab ühe tunni jooksul, kusjuures täielikult valutult, kahjutult ja isegi kasulikult mistahes juuksetüüpidele. Seetõttu pole juuste lamineerimise arvul piiranguid – peale juuste tervendamist võib juuste lamineerimist profülaktikana teha iga 4-6 nädala tagant.

Niisiis tugevdab juuste lamineerimine paberi lamineerimise taoliselt juuste struktuuri ja annab nendele terviklikkuse, mis helgivad oma tervise poolest. 

Juuste lamineerimine ja nende keemiline transformatsioon 

Juuste lamineerimist tehakse reeglina mitte naturaalsetele juustele, vaid värvitud või mehhaanilisele, keemilisele mõjutusele allutatud juustele, mille struktuur on oluliselt kahjustatud.

Juuste lamineerimine katab juuksesalke kindlalt tsellulooskilega, mis tugevdab värviandvat efekti. Tänu juuste lamineerimisele omandavad värvitud juuksed erksama ja mahlakama varjundi, mis säilik pikema aja vältel.

Juuste lamineerimine tagab ka keemiliste lokkide püsivuse. Kuid ka sel juhul, kui loodus on kinkinud tütarlapsele vaimustavad lokid, pole juustele siledust andev lamineerimine vastunäidustatud – veidi on muudetud vaid spetsiaalse lahuse koosseisu.

Muuseas muutuvad juuksesalgud peale lamineerimist mitte ainult sõnakuulelikemaks ja plastilisteks, vaid omandavad kergusega vajaliku vormi kõige keerulisemates soengutes. Lisaks sellele ei vaja igapäevane, kergusega tehtav föönisoeng peale lamineerimist täiendavaid fikseerimisvahendeid.

Niisiis võimaldab juuste lamineerimine mitte ainult iga päev rõõmustada maailma suurepäraste soengutega, säilitades seejuures loomuliku ilu, läike, mahu ja juuste tervise, vaid välja näha sama ideaalselt, nagu seda oleme harjunud nägema meie aja kangelaste seas.

Sest veel hiljutise ajani oli tõeliselt nõiduslik juuste lamineerimise protseduur taskukohane eranditult klantslehekülgedelt ja plasmaekraanidelt säravalt naeratavatele boheemi esindajatele, kes meelitavad publiku tähelepanu ja uudishimu luksuslikult läikivate voogavate juuste saladusega.

Täna aga võib firma Revlon professional „Premium-klassi“ protseduuri  juuste lamineerimist – teha iga tütarlaps, kes hoolitseb oma juuste tervise eest ja unistab saada tõeliseks staariks!

lisainformatsiooni ja broneerida,

tel: (+372)   686-13-19;

      (+372)  58-160-878;

e-mail: info@perejuuksur.ee