Eesti

Kuulutuse kategooria: >

Tuulegeneraator, päikesepaneelid soovi korral

Kuulutuse number: 2514833

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Tuulegeneraator, päikesepaneelid soovi korral

Hind
160 €
Kogus
1 tk
Maksmine
Sularahas, ülekandega
Lisatud
17.07.2013 10:31
Asukoht
Tallinn + Harjumaa

Kasutaja info

  • Valikusse
  • Jagada
  • Teata rikkumisest

Püstitan väikeseid tuulegeneraatoreid, toodan ning vahendan päikesepaneele & laadimiskontrollereid. Aitan rajada või seadistada autonoomseid elektrisüsteeme. Erandkorras saan aidata ka tarkvara ja robotite arenduse, hüdraulika, elektrisõidukite ja alumiiniumi keevitamise küsimustega. Hetkel on müüa:

* taibukas MPPT laadimiskontroller Tracer 24V 45A -- hind 160 €
* lisaekraan Meter eelneva kaabli abil kaugjuhtimiseks -- hind 25 €
* väga paindlik PWM laadimiskontroller Dingo 12-48V 20A -- hind 250 €
* ise toodetud laadimiskontrollerid 12 või 24V 40A -- hind 30 € / tk
* 3-faasiline alaldi tuulegeneraatoritele 35A -- 20 €
* tellimusel igas mõõdus päikesepaneele
* invertereid, akusid ja muid seadmeid

* ise toodetud tuulegeneraator, nimipinge 24V, tippvõimsus ca. 300 W. Tegemist on kaubandusliku tootmise eelse katse-eksemplariga, mida saab suhteliselt soodsalt:

160 € / tk generaator + saba + 1.8 m läbimõõduga tiivik
60 € mast ja tarvikud kõrgusega ca. 5 m

Kuna metoodika on katseline, siis paigalduse eest küsiks minimaalselt raha. Vaja on valada betoonist jalg, millele käib hingedega mast. Mast tõmmatakse üles ja pingutatakse paika terastrossidega. Kohaletoomise, remondi ja toe suudan tagada eelkõige Harjumaa piires. Paigaldustööd tuleb reeglina jaotada mitme päeva peale (betooni kuivamine jne).

Pildil toodud generaator on ilma korrosioonikaitseta, müüdavad eksemplarid on tsingitud / värvitud. Tegemist on väga tugevate, kolmefaasiliste, püsimagnetitega ja ilma harjadeta realiseeritud generaatoritega, millel on rootor magnetitega väljaspool staatorit. Selline lahendus võimaldab saada märkimisväärse pinge juba aeglasel pöörlemisel.

Kui teil pole laadimiskontrollerit, saan loomulikult sellise teile odavalt müüa (omatoodetud 40A kontroller, mis aku täitumisel suunab voolu generaatori pidurdamiseks ballastkoormse peale).

Kui aga soovite erimõõdus või lihtsalt väga soodsaid päikesepaneele, siis valmistan B-sordi elementidest mistahes kuju, suuruse ja pingega paneeli.

NB! Hetkel tegelen *ainult avamaal ja lamekatustel* paiknevate mastidega. Viilkatusele sobivaid mastilahendusi ega nende ohutuks tarvitamiseks vajalikku oskusteavet, kahjuks pakkuda ei saa. Asukoht peab olema lage (metsa ja suuremate hoonete varjus pole mõtet proovida).

Tegemist ei ole seeriatootega, lahendusi saab teie vajadustele kohandada. Võtke ühendust ja arutame, kas on perspektiivi. Kontakt: 58 062 192.