okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Mõlkide eemaldamine ilma värvimiseta, klaaside remont

Kuulutuse number: 2739579

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Mõlkide eemaldamine ilma värvimiseta, klaaside remont

Hind määramata

Paku oma hinda

  • Kogus 1 tk
  • Kohaletoimetamine Järeletulemine, DPD, post, Omniva, SmartPOST, muu kohaletoimetamise viis
  • Maksmine Sularahas, ülekandega, täpsemalt kirjelduses
  • Asukoht Tallinn
  • Lisatud 04.02.2016 21:07

DentCar OÜ osutab sõiduki kerel olevate mõlkide eemaldamise teenuseid, vajaduseta värvida kahjustatud kohti! Kasutatakse vaid USA ja Euroopa professionaalset seadmestikku.

Sõiduki kereelementidel mõlkide tekkimine on selle omaniku jaoks väga ebameeldiv sündmus, kuna see tingib kosmeetilise remondi vajaduse. Sattudes rahe või jääpurikate alla, märgates huligaanide poolt pudelitega tekitatud mõlke, kui sõiduk ei seisa garaažis. Arvestades remondi hinda ja selle läbiviimise ebapraktilisust vaid ühe defekti tõttu, samuti riski tõttu, et parandatud ja värvitud ala hakkab sõiduki üldfoonil välja paistma. Seetõttu hakati täna tõsiselt vaatlema mõlkide eemaldamise võimalust ilma värvimiseta. .

Mõlkide eemaldamist ilma värvimiseta teostatakse saksa spetsialistide poolt väljatöötatud tehnoloogiate alusel - kere metallelementide koldeleidude väljatõmbamine erialase aparatuuriga. Metoodikat põhjendatakse järgmiselt: vigastava faktori mõjul painduvad metalldetailid selle jõu suunas. Metall deformeerub, kaotades oma elastsed omadused ja kindluse piiratud alal. See võimaldab teostada mõlkide eemaldamist ilma värvimiseta,kuna sellist metallmaterjali võib viia endisesse asendisse, andes sellele jõu, mis on suunatud vastupidises suunas vigastatud faktorile. Seejuures ei kannata sõiduki värv, kuna see ei ole elastne materjal, mis võimaldab eemaldada mõlgid ilma teatud ala värvimiseta.

Värvimiseta mõlkide eemaldamise eelised:

Detaili ei värvita ja enamjaolt maha ei võeta. Värv ei ole oluline.

• Meie autoteeninduse spetsialisti kõrge kvalifikatsioon võimaldab teostada mõlkide kvaliteetset, kõrgtehnoloogilist eemaldamist ilma värvimiseta. Seejuures tagame, et sellisel meetodil ei ole puuduseid värvi kokkusobivuses autokere vigastatud ja puutumatute osade vahel.

Remondi aeg.

• Tasandamisprotsessi kõrge kiirus annab sõiduki omanikule võimaluse võtta oma sõiduk tagasi juba samal päeval, kui ta pöördus meie servisesse. Mõlkide eemaldamist ilma värvimiseta teostatakse piiratud aja vältel: sõltuvalt vigastuste mahust, moodustab vigastuste kõrvaldamiseks minev aeg 30 minutist kuni 3 tunnini.

Edasise värvimiseta mõlkide eemaldamise hind on odavam, kui seda värvida!

• Kahtlemata pole alati võimalik tööl kõrgtehnoloogilise, teatud mõõtusid omava seadmestikuga ligi pääseda kere kahjustatud alale. Sel juhul teostatakse mõlkide eemaldamist ilma värvimiseta mitmes etapis: kere koostisosade lahtivõtmine ja vigastatud kohta adekvaatne juurdepääsemine, mille järgselt tasandatakse vigastatud detailid. Sel juhul alaneb meie autuservises oluliselt töö kiirus, hind aga tänu sõiduki lahtivõtmise täiendavatele manipulatsioonidele - kasvab.

Klaasi parandus

Kui teie auto esiklaasil on mõrad või kriimud, helistage DentCar firmasse. Meie meister töötleb kahjustusi, et mõrad ei muutuks “ämblikuks”.

Õigel ajal tehtud remont annab võimaluse vältida esiklaasi asendamist tulevikus.

Esiklaasi remondi käigus täidetakse autopolümeeriga, mis jahutamisel liimib prao servad ja muutub läbipaistvaks. Pärast tahkumist klaas poleeritakse, et pind muutuks siledaks. Remondi tulemusena väiksemad kahjustused on praktilised nähtamatud, keskmised muutuvad vähem märgatavateks.

Kas kahjustus jääb märgatavaks pärast remonti?

Kui defekti sees pole mustust, siis tavapärastes tingimustes remont on peaaegu nähtamatu. Ere päikesega remont võib olla silmaga nähtav.

Kui tõhus on esiklaasi remont?

Kõige tõhusam teostada remont lõhestumise ajal, kui praod ei ole veel tekkinud. Mõningatel juhtudel, kui klaas on tugevalt kahjustatud, soovitame esiklaasi vahetada. Kui kahjustus on väike, esiklaasi saab kasutada veel mitu aastat. Prao suurendamine intensiivsus suuresti sõltub sõidustiilist, autopesu kasutamisest talvisel ajal ja teistest teguritest.

Tulede taastamine

  •     Tuhmumise likvideerimine
  •          Kriimustuste eemaldamine
  •          Esitulede läbipaistvuse taastamine

Kui autotuled on ajaga tuhmimaks läinud või kriimustusi saanud, see ei tähenda, et te peate uusi soetama. Esitulede läbipaistvuse on võimalik taastada poleerimise        abil.Enamusel tänapäeva autodest on plastikust esituled.

Meie ilmastikuoludest tulenevalt muutuvad esituled kiiresti matiks.  Poleerimine taastab esitulede välimuse ja optilised omadused.

Esitulede tuhmumine toimub erinevatel põhjustel. Üheks peamiseks põhjuseks on esitulede puhastamine lörtsise ilma ajal ebasobiva kangaga. Sellest tulenevalt esituled on kriimustatud pisikeste liivaosakestega. Aja jooksul tekib palju kriime ja esituled muutuvad märgatavalt tuhmimaks. Kõige ilmsem põhjus on aga aeg. Aja jooksul esituled kaotavad oma esialgse välimuse.

Ootame teid! Kõrvaldame teie sõidukilt silmale ebameeldivad defektid!

www.dentcar.ee

https://www.facebook.com/pages/Dent-Car-O%C3%9C/154053631450948

KONTAKT
 

DentCar OÜ

Asukoht: Tallinn. Pärnu mnt 240G.

Telefon: +(372)58017880

Samuti võite vigastuse hindamiseks saata foto e-mailile.
e-mail: info@dentcar.ee

Lugupeetud kliendid! Pange tähele, et teostame tööd kohal, ja väljas ka. Seetõttu palume teil helistada eelnevalt telefoni teel.

Teata

okidoki
Kuulutused
Abi