okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Kappvoodid – suurepärane lahendus magamis,laste,ja elutoa.

Kuulutuse number: 3102633

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Kappvoodid – suurepärane lahendus magamis,laste,ja elutoa.

  • Lisatud 07.04.2017 14:20
Narva

Kappvoodid – suurepärane lahendus magamis-, laste-, ja elutoa jaoks

Kappvoodid võimaldavad väikese korteri  ruumi otstarbekat kasutamist. Kappvoodi on sisseehitatud kappi sügavusega vaid 45 cm. Kuid kapi sügavus võib olla ka suurem;  samas on võimalik voodi kohale paigaldada lisakapikesi ja riiule raamatute, CD diskite ning muude pisiasjade jaoks. Kapp võib täita mitu funktsiooni: ühte osasse on sisseehitatud voodi, teised osad on aga asjade hoidmiseks.

Kappvoodid on saadaval erinevates suurustes, pakume kappvoodeid nii valmistootena, st. eraldi voodina kui ka terviklahendusena  (magamis-, elu- või lastetuba) määratud suuruse voodiga. Enamik voodeied toodeldakse madratsite standartsuuruste järgi: 80, 90, 120, 140, 160 * 200 cm. Voodid on kokkupandavad nii vertikaal- kui ka horisontaaljooni järgi. Kasutatud tagasikäänatav gaasimehhanism tagastab vooodikonstruktsiooni mugavust ja usaldusväärsust. Kappvoodi mehhanismi kasutusaeg on 10 000  tsüklit mis on ca 15 aastat. 

Kappvoodi on suurepärane lahendus ka elutuppa, mida kasutatakse ka magamistoana. Isegi uudishimulikumaid külalised ei aima, et Teie elegantsest  kapist voib mõne sekundiga saada ortopeedilise madratsiga suurt vooodi.

Kappvoodi on asendamatu lahendus ka lastetoa jaoks. Lastetoas peavad olema laud, kapp, arvuti, muusikakeskus, magamiskoht ning piisavalt ruumi mängimise jaoks. Kuhu seda kõike mahutada? Probleemi lahenduseks on kappvoodi, mis võimaldab Teil säästa ruumi ja hoiab tuba korras.

Voodi on varustatud rihmadega mis hoiavad madratsi koos voodipesuga kui voodi on vertikaalses asendis. Samuti Teil ei ole enam vaja otsida lisaruumi voodipesu hoidmiseks.

Tootleme ka peegliustega kappe mis võimaldavad optiliselt suurendada Teie tuba. Teie tellimusel on võimalik kapi dekoreerimine erineva vormi peeglitega või erivärvi materjalide kasutamine.

Laud - voodi  2 * 1.

Meie tooded: www. bamilone.eu

info@bamilone.eu

t. 56 620 595,  56 953 950

Teata