40" Full HD teler Philips 40PFL5606H/12

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

40" Full HD teler Philips 40PFL5606H/12

230 €

Paku oma hinda

  • Lisatud 18.02.2018 16:31
Võru, Võrumaa

https://pood.telia.ee/productInfo/55/40-led-teler-philips-5606h/40PFL5606H/58

 

Säravad LED-kujutised võimsa kontrastsusega

Selles Full HD LED-teleris kasutatav kõige kaasaegsem LED-valgustehnoloogia on võimaldanud kombineerida minimalistliku disaini, imelise pildikvaliteedi ja klassi kõige väiksema elektritarbe. Lisaks sellele ei kasuta LED-tehnoloogia ohtlikke materjale. Seega saate LED-tagantvalgusega nautida madalat elektritarvet, suurt heledust, suurepärast kontrastsust, teravust ja erksaid värve.

100 Hz Perfect Motioni Rate (PMR) kuvab erakordselt teravat liikumist

Tänu paneeli värskendussagedusele ja ainulaadsele pilditöötlusele esitab Perfect Motion Rate (PMR) ülimalt teravat liikumist ning selget ja külluslikku pilti ka kiire liikumisega kaadrite kuvamisel.

Tänu Clear Sound kuulete iga sõna

Clear Sound suurendab oluliselt nii kõne kui laulusõnade arusaadavust. See toob teieni iga viimse kui sõna, võimaldades vaadatavast täielikku naudingut tunda.

Kogege 20 W RMS-kõlarite ja Ambi-wOOxi bassi

Tunnetage Philipsi uue tehnoloogia Ambi-wOOx võimsust. See loob ülihea bassi- ja helielamuse, tabades ja võimendades madalasageduslikku bassi. Ambi-wOOx suunab ka heli nii, et see täidaks ruumi paremini. Võimsate 20 W RMS-kõlarite kaudu loob Ambi-wOOx elulähedase heliruumi, mis täiendab külluslikku vaatamiselamust.

Märkamatu ühenduvus tänu kolmele Easylinkiga HDMI-sisendile

HDMI on üks kaabel video- ja helisignaalide edastamiseks seadmetest telerisse, mis aitab vältida kaablipundarde tekkimist. See edastab tihendamata signaali, kindlustades kõrgeima kvaliteedi jõudmise allikast ekraanile. Tänu Philipsi Easylinki funktsioonile saate ühtainust kaugjuhtimispulti kasutades juhtida suuremat osa teleri, DVD-mängija, BluRay-mängija, digiboksi või kodukinosüsteemi funktsioonidest.

USB fantastiliseks multimeedia taasesituseks

USB võimaldab kasutada JPEG fotosid, MP3 muusikat ja videofaile enamikult USB-mälupulkadelt (USB-mäluklassi seade). Ühendage USB-pistik teleri küljel olevasse pessa ja pääsete lihtsat ekraanile kuvatava sisubrauseri kaudu multimeediale ligi. Nüüd saate oma videoid, fotosid ja muusikat vaadata ning jagada.

Laske ekraanile kuvataval spikril end läbi seadistusprotsessi juhtida

Uus isiklike valikute viisard juhib teid hõlpsasti läbi seadistusprotsessi. Teler kuvab erinevaid pildiseadistusi külg-külje kõrval, et saaksite soovitud seadistused valida. Nii saate installimisega kiirete ja lihtsate sammudega ühele poole.

Lihtne seadistada tänu seadistusviisardile

Seda telerit on lihtne seadistada tänu samm-sammulisele seadistusviisardile. Viisard kuvab oluliste seadistuste määramiseks mõned ekraanid hõlpsasti valitavate suvanditega. Teleri töörežiim seadistatakse teie eelistustele vastavaks keeruliste terminite ja seadistusteta ning väga kiirelt.

Full HD koos Perfect Pixel HD jaoks ületamatu selguse

Pixel Plus HD pakub ainulaadset kombinatsiooni ülimast teravusest, autentsetest detailidest, külluslikest värvidest ja loomulikust sujuvast liikumisest. Tehis müra tuvastamine ning vähendamine kõigi allikate puhul, multimeedia sisust ja standardlahutusega telesignaalist kõrge tihendusastmega HD-kvaliteedini, tagab selge ja üliterava pildi.

Sisseehitatud MPEG-4 tuuner HD-signaali vastuvõtmiseks digiboksita

Sisseehitatud digitaaltuuneriga saate vaadata digitaalset kaabeltelevisiooni ja maapealse edastusega televisiooni täiendava digiboksita. Nautige kvaliteetset telepilti kaablirägastikuta.

Teata

Kuulutuse number: 7302930

okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt