okidoki kasutab teenuste isikupärastamiseks küpsisefaile. Täpsemalt

Eesti

Magniflex anatoomilised padjad

Kuulutuse number: 4892196

Kuulutus ei ole aktiivne, kaup või teenus müügist eemaldatud

Magniflex anatoomilised padjad

105 €

  • Lisatud 26.06.2017 20:20
Tallinn

70% inimesi kannatavad lülisamba kaelaosa haiguste pärast, mida saaks vältida kasutades padi anatoomilise ning ortopeediliste mõjuga.

Häired lülisamba kaelaosas viib innervatsiooni häireid ja verevarustus jäsemetes. MEMOFORM® vaht  pakub vajalikku tuge peale ja kaelale andes optimaalse toetust peale, kaelale ja õlgadele, tagades tervisliku magamisasendi. Magniflexi padjade eelis on see, et kasutatud materjalid takistavad kaelalülide häirete esinemise ja kaelalülide asend jääb loomulikuks ja pingevaba. Annab ortopeedilist toetus kaelale ja peale ilme üleliigset survet, leevendab lihasepinge ja takistab kokkusurumist kaelaosas. Ergonoomiline ja tasakaalustatud toetus. Maksimaalne hingavus, kiire soojuse ja niiskuse ärajuhtivus. Antiallergiline, antibakteriaalne, tolmulestavastase töötlustega.

Vastupidav deformatsiooni vastu – 10 aastat kasutusaeg.

Kaelalüli haiguste ennetamine. Staatiline lamatiste vastane vahend.

MEMOFORM®  vaht on viskoelastne vaht poorse struktuuriga, mis tagab püsiva neutraalse temperatuuri. Materjal on tihe ja pehme, kuid annab kehale õige anatoomilise toetust. Rakke mäluga stabiliseeruvad ja toetavad lihasluukonna õigesti ja ühtlaselt jaotab

Pealiskate COOLMAX®  kangast:   Kangas COOLMAX® eriline kangas, mis arenenud Du Pont ettevõtega. Tagab ühepoolse õhuläbilaskvus ja maksimaalse niiskuse ärajuhtivust. Tagab  keha soojust ja niiskust jaotust 45%  10 minutit pärast ja 90% ühe tunni jooksul kasutades, säilitades seega ideaalse keha termoregulatsiooni. Neljakordse lõnga eriline konstruktsioon tagab niiskuse ärajuhtivuse 40% kõrgem kui puuvillakiust. 

Valikus on:

padi STANDART -  72*42*h12 - 120 euri

padi COMFORT -  52*32*h16 - 105 euro

padi WAVE - 60*43*h11/10 - 120 euro

padi MASSAGE - 70*39*h11 - 120 euro

padi SUSHI - 44*24*h10 - 105 euro


 

 Asume Tallinna Mööblimaja hoones, aadressil Mulla tn. 1. Tulge ja meie konsultandid saavad Teid aidata.

Informatsiooni toodete ja hindade kohta saab vaadata meie lehekülel - www.magniflex.ee või küsida tel. - 6-509-073

Teata